Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
TEŽA/LETO
MLAĐE KADETKINJE -28
KADETKINJE -165cm
JUNIORI +75
SENIORI -71
SENIORI +85
MLAĐE KADETKINJE -28
128
1
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
30
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ITMF)
56
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
LORENA HODAK (SLATINA)
128
10
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
56
0
IVANA VODENIČAR (ALFA)
301
10
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
243
0
MARIJETA JURIČEV-MARTINČEV (VODICE)
145
0
NIKA BRNELIĆ (RIJEKA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
57
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ALFA)
191
3
LORENA HODAK (SLATINA)
128
11
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
301
0
GABRIJELA PLAŠĆ (TKD)
123
3
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
191
2
LORENA HODAK (SLATINA)
128
3
LARA BARBIR (ŽUPANJA)
123
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Dobitniki medalj
1. LARA BARBIR, TIGAR Županja
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. GABRIJELA PLAŠĆ, VINKOVCI
3. LORENA HODAK, Slatina
KADETKINJE -165cm
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
259
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
138
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
PETRA ERAK (SOLARIS)
266
0
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
274
0
BUGA SLAVICA (SOLARIS)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
0
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
88
0
LAURA ČIČKOVIĆ (ITMF)
16
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
IVA IPŠA (BUZET)
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
0
PETRA ERAK (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
0
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
3
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
0
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
3
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
2
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
16
1
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
1
IVA IPŠA (BUZET)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
139
1
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
117
2
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
1
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
302
0
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
Dobitniki medalj
1. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec
2. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. MIHAELA PLAŠĆ, VINKOVCI
JUNIORI +75
373
0
DAMIR PETROVIĆ (ZRINSKI)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
9
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
295
0
LOVRO DALIĆ (VELIKA)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
Dobitniki medalj
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec
3. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTONIO ČALETA, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -71
390
0
ANTE DUBOVEČAK (HIVANEC)
168
1
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
1
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
248
0
VIKTOR KRALJ (PUNTAR)
149
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
168
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
0
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
149
1
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
149
0
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
Dobitniki medalj
1. ERVIN KARAMAN, Istra - Pula
2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA
3. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI +85
267
1
ANTE JUKICA (SOLARIS)
308
0
LUKA NEŠKOVIĆ (TKD)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
51
0
MARCO BABAN (ISTRA)
291
1
FRANE ERAK (SOLARIS)
391
0
MATIJA MALČIĆ (HIVANEC)
85
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
267
0
ANTE JUKICA (SOLARIS)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
291
0
FRANE ERAK (SOLARIS)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
77
0
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
Dobitniki medalj
1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA
3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK