Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets - A (male) -30
Younger cadets - A (male) -36
Younger cadets - A (female) -30
Younger cadets - A (female) -43
Younger cadets - B (female) -51
Younger cadets - A (male) -30
B003
699
8
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
777
2
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
76
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
B004
183
0
MARKO KRISTOF (PANTERA)
669
0
LUKA ILIĆ (BKEGLEV)
566
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
B005
573
8
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
325
3
KARLO MARINKOVIĆ (DANGUN)
248
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
B006
386
2
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
218
8
RICHARD BTRISKAR (KOSICE)
403
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
B028
699
1
MIHAEL VEDAK (JASTREB)
76
5
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
B029
669
5
LUKA ILIĆ (BKEGLEV)
566
12
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
B030
573
10
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
248
2
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
B031
218
11
RICHARD BTRISKAR (KOSICE)
403
9
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
B055
76
5
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
566
12
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
B056
573
10
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
218
2
RICHARD BTRISKAR (KOSICE)
B074
566
3
BORNA HERCEG (TKOSVIT)
573
7
JAN ŠURBAT (TKOSVIT)
Medalists
1. JAN ŠURBAT, TK Osvit
2. BORNA HERCEG, TK Osvit
3. RICHARD BTRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
Younger cadets - A (male) -36
B009
574
4
JURA ŠURBAT (TKOSVIT)
378
15
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
328
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
B010
779
5
SVEN KLOBUČNIK (OGRC)
695
0
BORNA BOROTA (JASTREB)
670
MISLAV PEČKO (BKEGLEV)
B011
268
4
BORIS STANIĆ (SKRPN)
288
9
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
696
MATEJ HORVAT (JASTREB)
286
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
352
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B036
378
7
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
328
6
LUKA DUMANIĆ (DANGUN)
B037
779
10
SVEN KLOBUČNIK (OGRC)
670
0
MISLAV PEČKO (BKEGLEV)
B038
288
7
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
696
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
B039
286
4
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
352
6
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B059
378
3
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
779
11
SVEN KLOBUČNIK (OGRC)
B060
288
3
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
352
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B076
779
0
SVEN KLOBUČNIK (OGRC)
288
4
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. SVEN KLOBUČNIK, OGRC Novska
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MATIJA MIŠKOVIĆ, Karlovac
Younger cadets - A (female) -30
B021
327
1
MATEA MARINKOVIĆ (DANGUN)
778
4
MELANIE MOLNAR (OGRC)
168
MATEA VUKOREPA (NERYO)
B022
56
15
LAURA VIDEK (PANTERA)
774
5
ANA GUDAC (OGRC)
599
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
B049
778
3
MELANIE MOLNAR (OGRC)
168
1
MATEA VUKOREPA (NERYO)
B050
56
0
LAURA VIDEK (PANTERA)
599
10
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
B071
778
0
MELANIE MOLNAR (OGRC)
599
1
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
Medalists
1. MARTA KVEŽ, TK Osvit
2. MELANIE MOLNAR, OGRC Novska
3. LAURA VIDEK, Pantera
3. MATEA VUKOREPA, neryo
Younger cadets - A (female) -43
B045
690
6
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
776
0
LEONARDA JURIĆ (OGRC)
B046
821
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
175
1
LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ (PANTERA)
B069
690
0
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
821
6
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
2. LUCIJA STIPERSKI, Tkd Plamen
3. LINA ŠEGVIĆ DRAGOJLOVIĆ, Pantera
3. LEONARDA JURIĆ, OGRC Novska
Younger cadets - B (female) -51
D044
85
1
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
775
0
IDA LUJIĆ (OGRC)
D045
595
13
TARA POSAVEC (TKOSVIT)
259
17
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
D069
85
4
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
259
5
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. MIRNA JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
2. VERONIKA BILIČIĆ, Karlovac
3. TARA POSAVEC, TK Osvit
3. IDA LUJIĆ, OGRC Novska