Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -36
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -30
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -51
Mlađe kadetkinje - B -33
Kadeti - A -33
Kadeti - A -41
Kadeti - A -49
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -51
Kadeti - B -41
Kadeti - B -49
Kadetkinje - B -55
Juniori - A -73
Juniorke - A -49
Juniorke - A -63
Juniori - B -55
Juniori - B -63
Juniori - B -63
G005
280
15
NIKOLA ŠARAC (MAG.KOR)
629
4
JOSIP PLETIKOSA (ABCDEFG)
340
ANTON JUNCAJ (BES)
G006
511
0
LEON BILJAN (TKD KAR)
633
0
LUKA ĐAKULOVIĆ (ABCDEFG)
685
MATEO KOLMAN (JASTREB)
G046
280
12
NIKOLA ŠARAC (MAG.KOR)
340
10
ANTON JUNCAJ (BES)
G047
633
0
LUKA ĐAKULOVIĆ (ABCDEFG)
685
0
MATEO KOLMAN (JASTREB)
G087
280
12
NIKOLA ŠARAC (MAG.KOR)
633
13
LUKA ĐAKULOVIĆ (ABCDEFG)
Dobitniki medalj
1. LUKA ĐAKULOVIĆ, ST-KVAN
2. NIKOLA ŠARAC, MAGONE-KORYO
3. MATEO KOLMAN, Jastreb
3. ANTON JUNCAJ, BESA