Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -33
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - A -22
B010
667
1
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
759
0
ELIZABETH KUŽNIK (DANGUN)
570
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
B011
397
4
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
362
5
ANA MINKOVIĆ (BIST)
809
JOSIPA VUČEMILO (GUSAR)
B041
667
2
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
570
14
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
B042
362
19
ANA MINKOVIĆ (BIST)
809
10
JOSIPA VUČEMILO (GUSAR)
B068
570
7
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
362
1
ANA MINKOVIĆ (BIST)
Osvajači medalja
1. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
2. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
3. JOSIPA VUČEMILO, Gusar
Male olimpijke - A -24
B012
419
13
LARA JURČIĆ (MTA)
810
2
LEA KUZMANIĆ (GUSAR)
B013
802
1
MARTA HORVAT (ČIGRA)
556
14
LANA ROGAR (TIGAZ)
B014
318
1
LANA PARADI (MAKSMR)
465
13
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
358
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
B043
419
0
LARA JURČIĆ (MTA)
556
0
LANA ROGAR (TIGAZ)
B044
465
6
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
358
1
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
B069
556
15
LANA ROGAR (TIGAZ)
465
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
2. SIMONA PERNISCHOVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LARA JURČIĆ, M.T.A.
3. INES MIKŠIĆ, Karlovac
Male olimpijke - A -26
B015
735
0
DORA KRUŠLIN (CONTRA)
741
0
NELA PUHALO (PANTERA)
736
KARMEN JURČIĆ (CONTRA)
B016
734
17
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
707
5
NINA MILJKOVIĆ (MAKSMR)
650
LORENA KISELA (OMEGA)
B045
735
0
DORA KRUŠLIN (CONTRA)
736
0
KARMEN JURČIĆ (CONTRA)
B046
734
8
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
650
0
LORENA KISELA (OMEGA)
B070
735
1
DORA KRUŠLIN (CONTRA)
734
7
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
Osvajači medalja
1. FRIDA ĆUŽE, Contra
2. DORA KRUŠLIN, Contra
3. LORENA KISELA, Omega
3. KARMEN JURČIĆ, Contra
Male olimpijke - A -28
B017
471
0
ANAMARIA STOJČEVIĆ (LEKENIK)
380
12
LEA GRBEŠIĆ (IM)
533
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
634
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
555
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
B047
380
10
LEA GRBEŠIĆ (IM)
533
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
B048
634
14
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
555
8
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
B071
380
3
LEA GRBEŠIĆ (IM)
634
6
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LEA GRBEŠIĆ, Imotski
3. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Male olimpijke - A -30
B029
323
1
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
791
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
B030
289
3
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
801
6
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B061
323
12
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
801
13
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. IVA MIŠETIĆ, MAKSIMIR
3. MAGDALENA KRANČEVIC, TKD-SALONA
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
Male olimpijke - A -33
B031
470
2
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
805
7
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
B032
287
0
RUŽICA MATUZOVIĆ (SOLIN)
619
0
MARIS METER (JASTREB)
B062
805
4
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
619
14
MARIS METER (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARIS METER, Jastreb
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. RUŽICA MATUZOVIĆ, TKD-SALONA
3. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
Male olimpijke - A -36
B055
765
14
PETRA GEČEK (ORKAAS)
423
4
ANA STIMAC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. ANA STIMAC, Pantera
3. ----
3. ----