Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -30
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -33
Mali olimpijci - B -24
Mlađi kadeti A -33
C003
440
0
LOVRO NEVJESTIC (PANTERA)
382
0
IVAN MATIĆ (RUG)
C004
704
3
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
139
1
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SOLIN)
C005
554
8
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
605
3
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
282
MARCELL KOVÁCS (TAJFUN)
C006
431
6
IAN MIDZOR (PANTERA)
184
4
PETER CISARIK (ILYO KE)
C007
416
16
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
553
4
MAURO BAUER (TKD PRA)
C008
385
2
LUKA KOVAČ (FENVUK)
588
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
455
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C031
382
3
IVAN MATIĆ (RUG)
704
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C032
554
12
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
282
2
MARCELL KOVÁCS (TAJFUN)
C033
431
9
IAN MIDZOR (PANTERA)
416
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C034
588
9
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
455
14
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C058
382
4
IVAN MATIĆ (RUG)
554
3
BRUNO KONTENT (TIGAZ)
C059
431
2
IAN MIDZOR (PANTERA)
455
6
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
C074
382
7
IVAN MATIĆ (RUG)
455
9
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
Medalists
1. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
2. IVAN MATIĆ, RUGVICA
3. IAN MIDZOR, Pantera
3. BRUNO KONTENT, Tigar Zagreb
Mlađi kadeti B -33
D001
122
2
CORDA GIUSEPPE (DINAMIC)
597
14
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
D002
749
13
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
243
2
MATIJA MARINC (TKD KAR)
D003
442
2
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
507
13
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D004
762
5
PATRIK STOJAK (DANGUN)
776
17
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D005
120
3
COSSU MATTEO (DINAMIC)
625
6
FILIP KUŠEC (RADNIK)
D006
149
4
SEBASTIAN MARIN (I.T.T.)
356
17
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D007
269
0
NIK BERGANT (SILLA)
244
0
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
D008
290
3
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
786
10
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D027
597
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
749
0
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
D028
507
19
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
776
12
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D029
625
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
356
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D030
269
12
NIK BERGANT (SILLA)
786
3
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D055
597
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
507
10
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D056
356
8
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
269
17
NIK BERGANT (SILLA)
D069
507
3
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
269
15
NIK BERGANT (SILLA)
Medalists
1. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
2. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti B +51
E034
640
7
BRUNO RAVENŠČAK (OMEGA)
499
2
ROMANO MARENZI (SCOMBAT)
E035
410
13
TONČI ORLANDINI (ST-KWAN)
142
1
IVANO DABRO (SOLIN)
E059
640
10
BRUNO RAVENŠČAK (OMEGA)
410
2
TONČI ORLANDINI (ST-KWAN)
Medalists
1. BRUNO RAVENŠČAK, Omega
2. TONČI ORLANDINI, St-kwan
3. ROMANO MARENZI, Scardona Combat
3. IVANO DABRO, TKD-SALONA
Mlađe kadetkinje B -30
D017
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
767
0
NIKA GRČEVIĆ (GACKA)
593
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
714
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
700
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
160
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D043
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
593
0
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
D044
714
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
4
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D045
700
4
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
1
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
D046
160
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D063
662
7
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
237
8
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D064
700
0
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
415
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D073
237
1
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
3. LEONARDA GOLUBIĆ, ORKA AS
Mali olimpijci - A -24
B026
387
15
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
757
3
DOMINIK BRNADIĆ (DANGUN)
B027
298
9
LEONARDO ŠULJAK (SOLIN)
655
7
LUKA BOGOJE (FORTECA)
B059
387
13
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
298
6
LEONARDO ŠULJAK (SOLIN)
Medalists
1. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
2. LEONARDO ŠULJAK, TKD-SALONA
3. DOMINIK BRNADIĆ, Dan-Gun
3. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
Mali olimpijci - A -30
B002
641
2
TONI RASONJA (RADNIK)
283
13
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
615
MARINO TIĆINOVIĆ (ST-KWAN)
368
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
425
FLORIJAN JAKOV DEBELJAK (MTA)
B003
407
0
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
288
0
DOMINIK KRANČEVIĆ (SOLIN)
550
KARLO PALADINIĆ (TKD PRA)
445
LOVRO KNEŽEVIĆ (GRACAC)
393
BRUNO AŠČIĆ (TKD KAR)
B022
283
10
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
615
6
MARINO TIĆINOVIĆ (ST-KWAN)
B023
368
11
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
425
4
FLORIJAN JAKOV DEBELJAK (MTA)
B024
407
9
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
550
1
KARLO PALADINIĆ (TKD PRA)
B025
445
1
LOVRO KNEŽEVIĆ (GRACAC)
393
6
BRUNO AŠČIĆ (TKD KAR)
B051
283
5
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
368
1
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
B052
407
14
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
393
0
BRUNO AŠČIĆ (TKD KAR)
B073
283
11
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
407
8
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
Medalists
1. DANIEL TŰRI, Tájfun SE
2. DOMAGOJ VUKOVIĆ, St-kwan
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BRUNO AŠČIĆ, Karlovac
Mali olimpijci - A -33
B008
542
3
NEJC LAZAR (TKD KBK)
718
12
GORAN LISICA (OGULIN)
426
LEON VRTARIĆ (MTA)
B009
733
0
JAN JELOVAC (CONTRA)
291
5
JOSIP MATUZOVIĆ (SOLIN)
725
ANTONIO TOMIĆ (GRACAC)
B039
718
12
GORAN LISICA (OGULIN)
426
0
LEON VRTARIĆ (MTA)
B040
291
0
JOSIP MATUZOVIĆ (SOLIN)
725
0
ANTONIO TOMIĆ (GRACAC)
B067
718
8
GORAN LISICA (OGULIN)
725
1
ANTONIO TOMIĆ (GRACAC)
Medalists
1. GORAN LISICA, Ogulin
2. ANTONIO TOMIĆ, Gračac
3. LEON VRTARIĆ, M.T.A.
3. JOSIP MATUZOVIĆ, TKD-SALONA
Male olimpijke - A -30
B029
323
1
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
791
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
B030
289
3
MAGDALENA KRANČEVIC (SOLIN)
801
6
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
B061
323
12
IVA MIŠETIĆ (MAKSMR)
801
13
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. IVA MIŠETIĆ, MAKSIMIR
3. MAGDALENA KRANČEVIC, TKD-SALONA
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
Male olimpijke - A -33
B031
470
2
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
805
7
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
B032
287
0
RUŽICA MATUZOVIĆ (SOLIN)
619
0
MARIS METER (JASTREB)
B062
805
4
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
619
14
MARIS METER (JASTREB)
Medalists
1. MARIS METER, Jastreb
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. RUŽICA MATUZOVIĆ, TKD-SALONA
3. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
Mali olimpijci - B -24
B033
803
7
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
476
2
JAKOV IVANKOVIĆ (BIST)
297
LOVRE REŽIĆ (SOLIN)
B063
803
7
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
297
2
LOVRE REŽIĆ (SOLIN)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. LOVRE REŽIĆ, TKD-SALONA
3. JAKOV IVANKOVIĆ, Bistra
3. ----