Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađe kadetkinje A +51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -59
Mlađi kadeti A -27
C016
408
12
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
437
9
JAKOV GOLUBIĆ (GRACAC)
C017
699
1
ADNAN RIBIĆ (TKDNGS)
326
15
IVAN ŠALAMON (ELIT)
C018
557
9
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
679
10
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
C019
475
6
JAN FLEGAR (BIST)
47
18
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
C046
408
3
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
326
10
IVAN ŠALAMON (ELIT)
C047
679
3
TEO BEŠIĆ (ORKAAS)
47
6
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
C068
326
1
IVAN ŠALAMON (ELIT)
47
13
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. IVAN ŠALAMON, Elit
3. TEO BEŠIĆ, ORKA AS
3. MARIN SERŠIĆ, St-kwan
Mlađe kadetkinje A +51
E032
378
3
NIKA MOMČILOVIĆ (ELIT)
525
10
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
E033
592
7
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
102
0
MATEA CICO (GROBNIK)
E058
525
9
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
592
0
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DARIJA ZELJKO, Jastreb
3. NIKA MOMČILOVIĆ, Elit
3. MATEA CICO, GROBNIK-ČAVLE
Kadetkinje A -37
F009
370
3
ENA VEVEREC (BIST)
167
12
ALBA DELUSSU (OLLOLAI)
324
ANJA SIMIĆ (ELIT)
F010
779
6
LAURA ĆOSO (GUSAR)
229
3
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
374
MARIJA RADIĆ (BIST)
F037
167
12
ALBA DELUSSU (OLLOLAI)
324
0
ANJA SIMIĆ (ELIT)
F038
779
3
LAURA ĆOSO (GUSAR)
374
2
MARIJA RADIĆ (BIST)
F058
167
9
ALBA DELUSSU (OLLOLAI)
779
1
LAURA ĆOSO (GUSAR)
Osvajači medalja
1. ALBA DELUSSU, Polisportiva Barbagia di Ollolai
2. LAURA ĆOSO, Gusar
3. ANJA SIMIĆ, Elit
3. MARIJA RADIĆ, Bistra
Kadetkinje A -59
G003
616
8
MATEA KALIĆ (JASTREB)
336
1
LORENA COLJA (TKD KAR)
724
ANIA ŽUFIĆ (FUTURA)
G004
480
0
IRENA SINISTAJ (BES)
327
8
NATALIJA ĆALIĆ (ELIT)
103
SONIA PUPPO (ANTONIO)
G033
616
7
MATEA KALIĆ (JASTREB)
724
9
ANIA ŽUFIĆ (FUTURA)
G034
327
15
NATALIJA ĆALIĆ (ELIT)
103
2
SONIA PUPPO (ANTONIO)
G061
724
9
ANIA ŽUFIĆ (FUTURA)
327
17
NATALIJA ĆALIĆ (ELIT)
Osvajači medalja
1. NATALIJA ĆALIĆ, Elit
2. ANIA ŽUFIĆ, Futura
3. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria
3. MATEA KALIĆ, Jastreb