Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -39
Seniori B - 68
Mlađi kadeti B -30
C009
691
0
ŠIME SANDALIĆ (ZADAR)
267
0
DOMEN MOLJ (SILLA)
C010
208
0
GIOVANNI GABRIELE CARMIGNANO (FS_TS)
594
1
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
C011
795
1
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
51
13
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
C012
148
1
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
488
0
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
C013
796
0
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
395
7
JURAJ ZDRAVKOVIĆ (TKD KAR)
C014
119
15
PITTUI MATTIA (DINAMIC)
611
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
C015
226
13
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
754
6
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
627
EMANUEL STARC (RADNIK)
C035
267
10
DOMEN MOLJ (SILLA)
594
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
C036
51
18
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
148
6
RAZVAN LUNGU (I.T.T.)
C037
395
7
JURAJ ZDRAVKOVIĆ (TKD KAR)
119
14
PITTUI MATTIA (DINAMIC)
C038
226
8
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
627
6
EMANUEL STARC (RADNIK)
C060
267
4
DOMEN MOLJ (SILLA)
51
9
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
C061
119
3
PITTUI MATTIA (DINAMIC)
226
1
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
C075
51
11
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
119
6
PITTUI MATTIA (DINAMIC)
Osvajači medalja
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. PITTUI MATTIA, DINAMICO
3. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. ALEKSA ZIVANOVIC, Fast Kick