001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
SDP 10:8 | ANDOR REDEI (Budapesti Honved Sportegyesulet) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ARTUR RIZMAN (Čigra) |
PTF 26:5 | AHMED REDZEMATOVIC (BESA) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | BARTOL NASTIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 7:9 | MIHA KOVACEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | LUKA MATEJ ŠARAC (Čigra) |
PTG 35:4 | EDOARDO FRACAROS (SSDRL CORPO LIBERO) |
005 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -27 | VIKTORIA VARGA (Jastreb) |
PTG 30:6 | ANĐELA VOJINOVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
006 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -27 | MARIJA IVANČIĆ (Jastreb) |
PTF 17:15 | LEJLA ZIMONJIC (Zeljeznicar) |
007 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | LANA KUMIŠA (Bistra) |
PTF 22:2 | SARA CENKIĆ (Lola) |
008 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | JANA LACKOVIĆ (Čigra) |
WDR | AMELLA NUTI (Tkd Ulcinj) |
009 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA BULJAN (Bistra) |
WDR | MERVANA MUCAJ (Tkd Ulcinj) |
010 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | NINA ŠKET (TK Prana Karlovac) |
PTF 17:9 | TARA HORVAT (Bistra) |
011 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | IRIS ŠPRAJC (TKD BRINJE) |
PTF 27:2 | GREF INGRID (Jaguar Academy Mures) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | STELLA MRŽLJAK (Karlovac) |
PTG 42:21 | ALEXIA MICU (SSDRL CORPO LIBERO) |
013 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | ESTER MRŽLJAK (Karlovac) |
PTF 42:23 | MARIECLAIRE MARCOZ (Centro Taekwondo Alessandria) |
014 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 22:1 | JULIANA BRISKAROVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
015 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | MERSIDA DEMIRI (Tkd Ulcinj) |
DNS | NINA BURČUL (PLOVANIJA-ZADAR) |
016 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | MERISA MALOKRAJA (Tkd Ulcinj) |
DNS | SIMONA PERNISCHOVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti B -24 | MARIN GOLUB (LOTUS) |
PTF 16:4 | FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUGVICA) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | MATÚŠ DURICA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTG 29:0 | KUBA JUCHNO (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | IVANO BIKIĆ (Jastreb) |
PTF 13:20 | DARIUS IULIAN GRIGORITA (Black Tiger Club Galati Romania) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | MIROSLAV MIKULA (Black Tiger Snina) |
PTF 22:2 | ALEKSA KRSMANOVIĆ (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | ANTONIO DELLAVIA (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 4:11 | DANILO VUKOTIC (Ljubija-Prijedor) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti B -47 | TIN HORVAT (Jastreb) |
PTF 28:33 | LUKA BOROVEC (Bistra) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti B -47 | JAN LAKATOŠ (Jastreb) |
PTF 16:27 | DINO CERIC (Ljubija-Prijedor) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti B -47 | VITO KNEŽEVIĆ (Jastreb) |
PTF 37:26 | ALESSIO SASSANELLI (SSDRL CORPO LIBERO) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -24 | IVANA ŽIVANOVIĆ (Lola) |
PTG 26:4 | CHIRTES LORENA (Jaguar Academy Mures) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -24 | ANJA ZACERO (Lola) |
PTG 52:2 | DOROTEA JESIH (Čigra) |
027 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKI BAJLO (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 30:2 | LORETA PAVASOVIĆ (LOTUS) |
028 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANA GAVRAN (Čigra) |
PTF 10:12 | MARTINA HALILI (Centro Taekwondo Alessandria) |
029 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | CVITA JURIĆ (LOTUS) |
SDP 1:21 | LAURA MIKULČIĆ (ZG-DUBRAVA) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
WDR 8:0 | DOMINIK FLANJAK (TKD BRINJE) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ARTUR RIZMAN (Čigra) |
WDR | FRAN PAVIŠIĆ (Koryo Varaždin) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | MIHA KOVACEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 32:5 | JAN PTIČAR (Jastreb) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | LUKA MATEJ ŠARAC (Čigra) |
PTF 10:16 | DEJAN KNEŽEVIĆ (Ljubija-Prijedor) |
034 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | VIKTORIA VARGA (Jastreb) |
PTF 22:2 | NELA TRUPKOVIĆ (DUGA RESA) |
035 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | LIVIA SVABOVA (Black Tiger Snina) |
DNS | ARTA ISMAILAGA (Tkd Ulcinj) |
036 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | MARIJA IVANČIĆ (Jastreb) |
WDR 0:13 | LARA TUŠKAN (TK Prana Karlovac) |
037 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | PETRA KLEN (Omega) |
PTG 20:0 | MILICA KASALICA (TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO) |
038 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LANA KUMIŠA (Bistra) |
PTG 30:2 | DORA VUKIĆ (Čigra) |
039 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | JANA LACKOVIĆ (Čigra) |
PTF 8:30 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
040 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA BULJAN (Bistra) |
PTG 35:3 | KATJA PTIČAR (Jastreb) |
041 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LEONA MALTARSKI (Čigra) |
PTF 27:20 | STEFANIA COSTIN (Black Tiger Club Galati Romania) |
042 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | NINA ŠKET (TK Prana Karlovac) |
SDP 6:8 | IRIS ŠPRAJC (TKD BRINJE) |
043 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | STELLA MRŽLJAK (Karlovac) |
WDR 12:29 | ENA PRIŽMIĆ (Forteca Korčula) |
044 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | ESTER MRŽLJAK (Karlovac) |
PTF 36:2 | LORETTA BAZINA (LOTUS) |
045 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 68:74 | LEA OPARNICA (Karlovac) |
046 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | NINA BURČUL (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 15:40 | LORENA GRACIN (LOTUS) |
047 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | IRENA IVEZAJ (BESA) |
PTF 12:27 | LEA BARIĆ (Jastreb) |
048 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | SIMONA PERNISCHOVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
DNS | LANA ANČIĆ (Forteca Korčula) |
049 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | MOJCA MARŠIČ (TKD klub Kang) |
PTG 27:4 | ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
050 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | ROMANA KOBAS (Ljubija-Prijedor) |
PTF 52:44 | LAURA ONDERČINOVA (Black Tiger Snina) |
051 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | LAMIJA BEKTAŠ (AKADEMIJA JALE) |
PTF 34:14 | MARIJETA IKAČ (DONAT) |
052 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -51 | VIKTORIA TAHO (Centro Taekwondo Alessandria) |
PTF 64:38 | EMA GERMOVŠEK (Čigra) |
053 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B +51 | ANDREA BERISHAJ (BESA) |
WDR 18:12 | ELENA PILJIĆ (RUGVICA) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti B -24 | MARIN GOLUB (LOTUS) |
PTF 35:12 | KRISTIJAN KARABOGDAN (Karlovac) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti B -24 | ROBERT RAIĆ (Jastreb) |
PTF 34:30 | ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
056 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | MATÚŠ DURICA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 32:14 | DARIUS IULIAN GRIGORITA (Black Tiger Club Galati Romania) |
057 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | MIROSLAV MIKULA (Black Tiger Snina) |
PTF 28:8 | DANILO VUKOTIC (Ljubija-Prijedor) |
058 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | LUKA BOROVEC (Bistra) |
PTF 2:22 | DINO CERIC (Ljubija-Prijedor) |
059 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | VITO KNEŽEVIĆ (Jastreb) |
PTF 33:17 | RUDOLF NAGLIĆ (LOTUS) |
060 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -24 | IVANA ŽIVANOVIĆ (Lola) |
PTF 19:40 | IRMA KULAČIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
061 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -24 | ANJA ZACERO (Lola) |
WDR | MIA MUROVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
062 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKI BAJLO (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR 4:20 | NINA IVANIŠEVIĆ (Jastreb) |
063 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARTINA HALILI (Centro Taekwondo Alessandria) |
DNS | REA KONJEVIĆ (Bjelovar) |
064 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | LAURA MIKULČIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTG 20:0 | TINA ŠAKIĆ (Imotski) |
065 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | ANTONIA ŠILJEVINAC (Ozalj) |
PTF 38:18 | MIHAELA MOLNAR (Jastreb) |
066 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 18:4 | ARTUR RIZMAN (Čigra) |
067 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | MIHA KOVACEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 27:22 | DEJAN KNEŽEVIĆ (Ljubija-Prijedor) |
068 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | VIKTORIA VARGA (Jastreb) |
SDP 16:18 | LIVIA SVABOVA (Black Tiger Snina) |
069 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | LARA TUŠKAN (TK Prana Karlovac) |
PTG 38:6 | PETRA KLEN (Omega) |
070 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | LANA KUMIŠA (Bistra) |
PTF 15:32 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
071 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA BULJAN (Bistra) |
PTF 15:32 | LEONA MALTARSKI (Čigra) |
072 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | IRIS ŠPRAJC (TKD BRINJE) |
PTF | ENA PRIŽMIĆ (Forteca Korčula) |
073 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | ESTER MRŽLJAK (Karlovac) |
PTG 30:54 | LEA OPARNICA (Karlovac) |
074 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | LORENA GRACIN (LOTUS) |
WDR | LEA BARIĆ (Jastreb) |
075 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | LANA ANČIĆ (Forteca Korčula) |
PTG 28:8 | MOJCA MARŠIČ (TKD klub Kang) |
076 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -51 | NELA LASAN (MAKSIMIR) |
PTG 34:12 | IRMA KOVAČ (Omega) |
077 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -47 | ROMANA KOBAS (Ljubija-Prijedor) |
PTF 20:26 | LAMIJA BEKTAŠ (AKADEMIJA JALE) |
078 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -51 | VIKTORIA TAHO (Centro Taekwondo Alessandria) |
PTF 39:28 | PATRICIJA STEPIĆ (Omega) |
079 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | ANDREA BERISHAJ (BESA) |
PTF 24:4 | TINA FRANJKOVIĆ (Karlovac) |
080 | 1/1 | Mlađi kadeti B -24 | MARIN GOLUB (LOTUS) |
PTF 6:27 | ROBERT RAIĆ (Jastreb) |
081 | 1/1 | Mlađi kadeti B -36 | MATÚŠ DURICA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 0:5 | MIROSLAV MIKULA (Black Tiger Snina) |
082 | 1/1 | Mlađi kadeti B -47 | DINO CERIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 26:5 | VITO KNEŽEVIĆ (Jastreb) |
083 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -24 | IRMA KULAČIĆ (TAEKWONDO KLUB "ZENICA") |
PTF 60:68 | ANJA ZACERO (Lola) |
084 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | NINA IVANIŠEVIĆ (Jastreb) |
PTF 42:21 | REA KONJEVIĆ (Bjelovar) |
085 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | LAURA MIKULČIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 52:56 | ANTONIA ŠILJEVINAC (Ozalj) |
086 | 1/1 | Mlađi kadeti B -39 | ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 21:29 | MIHA KOVACEC (TKD-KBK-MARIBOR) |
087 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -27 | LIVIA SVABOVA (Black Tiger Snina) |
PTF 12:28 | LARA TUŠKAN (TK Prana Karlovac) |
088 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -30 | LAURA POSLON (RUGVICA) |
PTF 84:71 | LEONA MALTARSKI (Čigra) |
089 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | IRIS ŠPRAJC (TKD BRINJE) |
PTF 52:32 | LEA OPARNICA (Karlovac) |
090 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | LORENA GRACIN (LOTUS) |
PTF 6:26 | LANA ANČIĆ (Forteca Korčula) |