Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti B -24
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -33
Kadeti B -41
Kadetkinje B -51
Juniori A -51
Juniorke A -52
Juniori B -63
Seniori A -80
Mali olimpijci - A -42
Mlađi kadeti B -24
C017
431
16
MARIN GOLUB (LOTUS)
689
4
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
701
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
593
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
653
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
C054
431
35
MARIN GOLUB (LOTUS)
701
12
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
C055
593
34
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
653
30
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
C080
431
6
MARIN GOLUB (LOTUS)
593
27
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. MARIN GOLUB, LOTUS
3. ZVONIMIR KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -33
C010
877
17
NINA ŠKET (TKD PRA)
549
9
TARA HORVAT (BIST)
C011
285
27
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
438
2
GREF INGRID (JAGUAR)
C012
675
42
STELLA MRŽLJAK (TKD KAR)
135
21
ALEXIA MICU (DIAFANO)
417
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
C013
231
42
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
390
23
MARIECLAIRE MARCOZ (ANTONIO)
429
LORETTA BAZINA (LOTUS)
C014
652
22
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
548
1
JULIANA BRISKAROVA (KOSICE)
158
LEA OPARNICA (TKD KAR)
C042
877
6
NINA ŠKET (TKD PRA)
285
8
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
C043
675
12
STELLA MRŽLJAK (TKD KAR)
417
29
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
C044
231
36
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
429
2
LORETTA BAZINA (LOTUS)
C045
652
68
IVANA MAŠIĆ-PRPIĆ (ZGDUB)
158
74
LEA OPARNICA (TKD KAR)
C072
285
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
417
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
C073
231
30
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
158
54
LEA OPARNICA (TKD KAR)
C089
285
52
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
158
32
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Medalists
1. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. ESTER MRŽLJAK, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -43
C029
428
1
CVITA JURIĆ (LOTUS)
805
21
LAURA MIKULČIĆ (ZGDUB)
845
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
588
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
C064
805
20
LAURA MIKULČIĆ (ZGDUB)
845
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
C065
692
38
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
588
18
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
C085
805
52
LAURA MIKULČIĆ (ZGDUB)
692
56
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
Medalists
1. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
2. LAURA MIKULČIĆ, ZG-DUBRAVA
3. MIHAELA MOLNAR, Jastreb
3. TINA ŠAKIĆ, Imotski
Kadeti A -33
D057
816
14
VITO OBROVAC (JASTREB)
799
36
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. VITO OBROVAC, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
D020
107
10
COSMIN POPICA (BT.C.GL)
803
13
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
D021
827
13
ANDREJ TUŠKAN (TKD PRA)
885
2
NIKOLA GAJIC (JOP)
D022
402
15
PAVOL PETRO (TAEKWON)
657
3
ERIK KOVACEC (TKD KBK)
D023
123
17
DINO DEVČIĆ (TKD KAR)
383
2
MARTON BARNA (MATETKD)
D049
803
2
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
827
9
ANDREJ TUŠKAN (TKD PRA)
D050
402
31
PAVOL PETRO (TAEKWON)
123
19
DINO DEVČIĆ (TKD KAR)
D068
827
9
ANDREJ TUŠKAN (TKD PRA)
402
16
PAVOL PETRO (TAEKWON)
Medalists
1. PAVOL PETRO, Black Tiger Snina
2. ANDREJ TUŠKAN, TK Prana Karlovac
3. DINO DEVČIĆ, Karlovac
3. LEON MIKULCIC, ZG-DUBRAVA
Kadetkinje B -51
E002
237
6
CSENGE ZSÓFIA RAPOSA (MOGYORÓ)
815
32
AMILA CORBO (TIM BOS)
798
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
868
PETRA REBIĆ (IM)
439
PETRUSCA GABRIELA (JAGUAR)
E003
749
0
KLARA VUKIĆ (ZADAR)
86
0
AURORA VULAJ (BES)
532
ZARA MOTOCEANU (TEAM)
847
LUCIJA GRANČIĆ (IM)
669
KAJA KREMPL (TKD KBK)
E015
815
25
AMILA CORBO (TIM BOS)
798
4
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
E016
868
46
PETRA REBIĆ (IM)
439
6
PETRUSCA GABRIELA (JAGUAR)
E017
86
14
AURORA VULAJ (BES)
532
62
ZARA MOTOCEANU (TEAM)
E018
847
3
LUCIJA GRANČIĆ (IM)
669
16
KAJA KREMPL (TKD KBK)
E046
815
0
AMILA CORBO (TIM BOS)
868
20
PETRA REBIĆ (IM)
E047
532
13
ZARA MOTOCEANU (TEAM)
669
25
KAJA KREMPL (TKD KBK)
E070
868
25
PETRA REBIĆ (IM)
669
32
KAJA KREMPL (TKD KBK)
Medalists
1. KAJA KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. PETRA REBIĆ, Imotski
3. ZARA MOTOCEANU, C.S. KWAN Cluj-Napoca
3. AMILA CORBO, TIM BOSNA
Juniori A -51
E052
647
25
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
526
13
DANIEL MARTON (TEAM)
Medalists
1. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
2. DANIEL MARTON, C.S. KWAN Cluj-Napoca
3. ----
3. ----
Juniorke A -52
F003
603
44
KARLA KIRIN (JASTREB)
444
48
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
495
DORA MALNAR (GROBNIK)
645
FURJAN EMA (ZGDUB)
739
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
F035
444
33
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
495
2
DORA MALNAR (GROBNIK)
F036
645
21
FURJAN EMA (ZGDUB)
739
18
NIKA GROZDEK (MAKSMR)
F067
444
31
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
645
16
FURJAN EMA (ZGDUB)
Medalists
1. ANDJELA BURUSIC, Lola
2. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKA GROZDEK, MAKSIMIR
Juniori B -63
F046
649
9
PATRICK KRIZMAN (ZGDUB)
571
30
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
Medalists
1. BALDO MURTIĆ, Forteca Korčula
2. PATRICK KRIZMAN, ZG-DUBRAVA
3. ----
3. ----
Seniori A -80
F004
503
7
DOMINIK ŠARIĆ (DONAT)
71
43
DAVID ARAPAJ (BES)
297
ROBERTO JORDAN (FAMCCAT)
859
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
344
DAVID SAJKO (ILYO KE)
F037
71
57
DAVID ARAPAJ (BES)
297
48
ROBERTO JORDAN (FAMCCAT)
F038
859
3
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
344
24
DAVID SAJKO (ILYO KE)
F068
71
0
DAVID ARAPAJ (BES)
344
0
DAVID SAJKO (ILYO KE)
Medalists
1. DAVID SAJKO, Ilyo TKD SKP Kosice
2. DAVID ARAPAJ, BESA
3. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ROBERTO JORDAN, FAMC Catalonia
Mali olimpijci - A -42
A083
644
30
VALENTINO GARIP (ZGDUB)
368
19
PETAR VILA (LJUBIJA)
Medalists
1. VALENTINO GARIP, ZG-DUBRAVA
2. PETAR VILA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----