Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -27
Kadeti A -53
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Mlađe kadetkinje B -27
C005
601
30
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
465
6
ANĐELA VOJINOVIĆ (TKD DVM)
490
NELA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
443
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
880
ARTA ISMAILAGA (ULCINJ)
C006
829
17
MARIJA IVANČIĆ (JASTREB)
717
15
LEJLA ZIMONJIC (ZELJO)
654
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
883
PETRA KLEN (OMEGA)
196
MILICA KASALICA (TKD DVM)
C034
601
22
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
490
2
NELA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
C035
443
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
880
0
ARTA ISMAILAGA (ULCINJ)
C036
829
0
MARIJA IVANČIĆ (JASTREB)
654
13
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
C037
883
20
PETRA KLEN (OMEGA)
196
0
MILICA KASALICA (TKD DVM)
C068
601
16
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
443
18
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
C069
654
38
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
883
6
PETRA KLEN (OMEGA)
C087
443
12
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
654
28
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, TK Prana Karlovac
2. LIVIA SVABOVA, Black Tiger Snina
3. PETRA KLEN, Omega
3. VIKTORIA VARGA, Jastreb
Kadeti A -53
E001
604
27
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
519
2
LLEO GEGAJ (BES)
406
TOMÁŠ KUVIK (FALCON)
17
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
363
ROLAND TOBÁS (TAJFUN)
489
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
240
BENCE BALOGH (MOGYORÓ)
897
JOSIP BUZOV MATUZOVIĆ (NERYO)
731
MARTON PFEIFER (PECS)
E011
604
20
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
406
0
TOMÁŠ KUVIK (FALCON)
E012
17
6
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
363
11
ROLAND TOBÁS (TAJFUN)
E013
489
15
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
240
5
BENCE BALOGH (MOGYORÓ)
E014
897
20
JOSIP BUZOV MATUZOVIĆ (NERYO)
731
22
MARTON PFEIFER (PECS)
E044
604
14
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
363
16
ROLAND TOBÁS (TAJFUN)
E045
489
41
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
731
20
MARTON PFEIFER (PECS)
E069
363
11
ROLAND TOBÁS (TAJFUN)
489
16
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. ROLAND TOBÁS, Tájfun SE
3. MARTON PFEIFER, ARANY TIGRIS - HUNGARY
3. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
Kadetkinje A -44
D018
562
20
SARA PIDRO (BUGOJNO)
493
9
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
79
ISRA JUSUFGJOKAJ (BES)
D019
662
20
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
494
15
PIA JURIČIĆ (GROBNIK)
487
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
D047
562
22
SARA PIDRO (BUGOJNO)
79
2
ISRA JUSUFGJOKAJ (BES)
D048
662
24
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
487
37
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
D067
562
13
SARA PIDRO (BUGOJNO)
487
23
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
2. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. ISRA JUSUFGJOKAJ, BESA
Kadetkinje A -51
D009
564
30
ALENA PAVIĆ (BUGOJNO)
180
1
JOVANA TOMČIĆ (TKD DVM)
894
LUCIJA IVIŠIĆ (NERYO)
488
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
387
VIVIEN MACZELKA (MATETKD)
714
IRA GRGIC (ZELJO)
704
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
757
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
119
ANA MARIA STEFAN (BT.C.GL)
D032
564
2
ALENA PAVIĆ (BUGOJNO)
894
3
LUCIJA IVIŠIĆ (NERYO)
D033
488
13
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
387
15
VIVIEN MACZELKA (MATETKD)
D034
714
26
IRA GRGIC (ZELJO)
704
4
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
D035
757
30
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
119
3
ANA MARIA STEFAN (BT.C.GL)
D055
894
3
LUCIJA IVIŠIĆ (NERYO)
387
26
VIVIEN MACZELKA (MATETKD)
D056
714
11
IRA GRGIC (ZELJO)
757
36
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
D071
387
0
VIVIEN MACZELKA (MATETKD)
757
26
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. VIVIEN MACZELKA, Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
3. IRA GRGIC, Zeljeznicar
3. LUCIJA IVIŠIĆ, neryo