Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -47
Kadetkinje A -33
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -57
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Juniorke B -52
Juniorke B -59
Juniorke B +68
Seniori B - 68
Seniorke B -57
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -42
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -33
Male olimpijke - A -39
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -22
Male olimpijke - B -20
Mali olimpijci - B -22
A086
164
6
SERGEJ BUDIMLIČ (LJUBIJA)
909
7
JOSIP BOROVEC (BIST)
321
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
A100A
909
2
JOSIP BOROVEC (BIST)
321
22
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
Osvajači medalja
1. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
2. JOSIP BOROVEC, Bistra
3. SERGEJ BUDIMLIČ, Ljubija-Prijedor
3. ----