Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti A -45
Kadetkinje B -41
Juniori A -63
Juniorke A -55
Mali olimpijci - A -26
Mlađe kadetkinje B -36
C015
891
0
MERSIDA DEMIRI (ULCINJ)
747
0
NINA BURČUL (ZADAR)
634
LORENA GRACIN (LOTUS)
92
IRENA IVEZAJ (BES)
589
LEA BARIĆ (JASTREB)
C016
255
0
MERISA MALOKRAJA (ULCINJ)
910
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
418
LANA ANČIĆ (FORTECA)
567
MOJCA MARŠIČ (TKDKANG)
407
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
C046
747
15
NINA BURČUL (ZADAR)
634
40
LORENA GRACIN (LOTUS)
C047
92
12
IRENA IVEZAJ (BES)
589
27
LEA BARIĆ (JASTREB)
C048
910
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
418
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
C049
567
27
MOJCA MARŠIČ (TKDKANG)
407
4
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
C074
634
0
LORENA GRACIN (LOTUS)
589
0
LEA BARIĆ (JASTREB)
C075
418
28
LANA ANČIĆ (FORTECA)
567
8
MOJCA MARŠIČ (TKDKANG)
C090
634
6
LORENA GRACIN (LOTUS)
418
26
LANA ANČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
2. LORENA GRACIN, LOTUS
3. MOJCA MARŠIČ, TKD klub Kang
3. LEA BARIĆ, Jastreb