Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori A -59
Juniori A -63
Juniori A -78
Juniorke A -49
Seniori A - 68
Seniori A -80
Seniori A +87
Seniorke A -57
Juniori A -59
F001
468
32
NIKŠA PAVIĆ (FORTECA)
347
46
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
393
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
502
MATEO IVIN (DONAT)
300
LLUC CARBONELL (FAMCCAT)
755
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
563
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
324
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
314
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
F006
347
40
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
393
25
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
F007
502
8
MATEO IVIN (DONAT)
300
27
LLUC CARBONELL (FAMCCAT)
F008
755
34
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
563
32
FARIS JUSIC (BUGOJNO)
F009
324
0
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
314
0
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
F041
347
23
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
300
18
LLUC CARBONELL (FAMCCAT)
F042
755
9
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
314
30
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
F070
347
23
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
314
3
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
Medalists
1. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina
3. LLUC CARBONELL, FAMC Catalonia
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
Juniori A -63
F002
303
32
LLUIS EDO (FAMCCAT)
684
12
MARCELL HOTAK (TAJFUN)
153
DAVIDE D'AMBROSI (DIAFANO)
605
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
766
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
29
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
767
DENI KNEZEVIC (TIM BOS)
325
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
328
ADAM JUROS (KOSICE)
F010
303
0
LLUIS EDO (FAMCCAT)
153
0
DAVIDE D'AMBROSI (DIAFANO)
F011
605
39
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
766
28
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
F012
29
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
767
0
DENI KNEZEVIC (TIM BOS)
F013
325
0
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
328
0
ADAM JUROS (KOSICE)
F043
303
2
LLUIS EDO (FAMCCAT)
605
13
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
F044
767
18
DENI KNEZEVIC (TIM BOS)
328
35
ADAM JUROS (KOSICE)
F071
605
39
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
328
27
ADAM JUROS (KOSICE)
Medalists
1. TIN MALEČIĆ, Jastreb
2. ADAM JUROS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LLUIS EDO, FAMC Catalonia
3. DENI KNEZEVIC, TIM BOSNA
Juniori A -78
F016
895
22
PAŠKO ESKO KRANČEVIĆ (NERYO)
309
42
ANDREJ VARCHOL (TAEKWON)
F017
732
28
NEMANJA ALEMPIC (JOP)
301
30
JAVIER FIGUEROA (FAMCCAT)
F055
309
37
ANDREJ VARCHOL (TAEKWON)
301
39
JAVIER FIGUEROA (FAMCCAT)
Medalists
1. JAVIER FIGUEROA, FAMC Catalonia
2. ANDREJ VARCHOL, Black Tiger Snina
3. NEMANJA ALEMPIC, JOPA
3. PAŠKO ESKO KRANČEVIĆ, neryo
Juniorke A -49
E010
302
13
ANNA ARRIOLA (FAMCCAT)
641
24
EMRA HELJA (NUR)
477
LAURA JURKOVIĆ (MASTER)
893
EMA MUSIĆ (NERYO)
606
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E042
641
32
EMRA HELJA (NUR)
477
35
LAURA JURKOVIĆ (MASTER)
E043
893
10
EMA MUSIĆ (NERYO)
606
2
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E068
477
13
LAURA JURKOVIĆ (MASTER)
893
12
EMA MUSIĆ (NERYO)
Medalists
1. LAURA JURKOVIĆ, MASTER
2. EMA MUSIĆ, neryo
3. EMRA HELJA, NUR KAKANJ
3. NICOLE DAGELIĆ, Jastreb
Seniori A - 68
F031
565
13
ZEJD IVKOVIĆ (BUGOJNO)
85
37
ZINEDIN BEQAJ (BES)
F032
80
35
MUHAMED GJOKAJ (BES)
396
34
ANASS AHMIDOUCH (FAMCCAT)
F064
85
0
ZINEDIN BEQAJ (BES)
80
0
MUHAMED GJOKAJ (BES)
Medalists
1. ZINEDIN BEQAJ, BESA
2. MUHAMED GJOKAJ, BESA
3. ZEJD IVKOVIĆ, BUGOJNO
3. ANASS AHMIDOUCH, FAMC Catalonia
Seniori A -80
F004
503
7
DOMINIK ŠARIĆ (DONAT)
71
43
DAVID ARAPAJ (BES)
297
ROBERTO JORDAN (FAMCCAT)
859
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
344
DAVID SAJKO (ILYO KE)
F037
71
57
DAVID ARAPAJ (BES)
297
48
ROBERTO JORDAN (FAMCCAT)
F038
859
3
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
344
24
DAVID SAJKO (ILYO KE)
F068
71
0
DAVID ARAPAJ (BES)
344
0
DAVID SAJKO (ILYO KE)
Medalists
1. DAVID SAJKO, Ilyo TKD SKP Kosice
2. DAVID ARAPAJ, BESA
3. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ROBERTO JORDAN, FAMC Catalonia
Seniori A +87
F033
72
0
GJERGJ LEKOCAJ (BES)
296
21
ISAAC JORDAN (FAMCCAT)
742
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
F065
296
0
ISAAC JORDAN (FAMCCAT)
742
0
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ISAAC JORDAN, FAMC Catalonia
2. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. GJERGJ LEKOCAJ, BESA
3. ----
Seniorke A -57
F049
102
8
NIKITA AGAS (ANTONIO)
299
28
LAURA GARRIDO (FAMCCAT)
Medalists
1. LAURA GARRIDO, FAMC Catalonia
2. NIKITA AGAS, Centro Taekwondo Alessandria
3. ----
3. ----