Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje B -24
Kadeti B -45
Kadetkinje B -41
Juniori A -68
Kadeti B -45
E005
784
4
TARIK VALENTIĆ (TKD.ZE)
761
26
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
711
FARIS KORJENIC (ZELJO)
E006
166
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
323
5
SOARE FLORIN (BT.C.GL)
473
LEO TELENTA (FORTECA)
E036
761
33
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
711
14
FARIS KORJENIC (ZELJO)
E037
323
20
SOARE FLORIN (BT.C.GL)
473
3
LEO TELENTA (FORTECA)
E065
761
32
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
323
15
SOARE FLORIN (BT.C.GL)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. SOARE FLORIN, Black Tiger Club Galati Romania
3. FARIS KORJENIC, Zeljeznicar
3. LEO TELENTA, Forteca Korčula