Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Klubska liga TKD kluba Monter - 3. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Monter
St kwan
TK ENERGY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađi kadeti A -27
A001
3
0
JURE MIKASOVIĆ (ENERGY)
29
10
GORAN CVITKOVIĆ (MONTR)
A002
76
16
JERE MEDVID (ST KWAN)
71
0
MIODRAG MORIS (MONTR)
A003
82
5
LUKA TIČINOVIĆ (ST KWAN)
38
11
MARKO UGLEŠIĆ (MONTR)
59
IVO NAĐ (MONTR)
A014
29
13
GORAN CVITKOVIĆ (MONTR)
76
0
JERE MEDVID (ST KWAN)
A015
38
15
MARKO UGLEŠIĆ (MONTR)
59
0
IVO NAĐ (MONTR)
A025
29
3
GORAN CVITKOVIĆ (MONTR)
38
0
MARKO UGLEŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. GORAN CVITKOVIĆ, Monter
2. MARKO UGLEŠIĆ, Monter
3. JERE MEDVID, St kwan
3. IVO NAĐ, Monter
Mlađi kadeti A -30
A008
2
0
JURE LUKA BOŠNJAK (ENERGY)
22
0
ANTE KATURA (MONTR)
A009
83
42
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
49
0
GABRIEL PLEŠA (MONTR)
A021
22
1
ANTE KATURA (MONTR)
83
44
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
Medalists
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. ANTE KATURA, Monter
3. GABRIEL PLEŠA, Monter
3. GABRIEL PLEŠA, Monter
Mlađi kadeti A -33
A010
80
15
FRANE STIPANDŽIJA (ST KWAN)
21
1
MARKO TAFRA (MONTR)
A011
12
4
FILIP ŠEGVIĆ (ENERGY)
51
3
IVAN ŠOLA (MONTR)
A022
80
31
FRANE STIPANDŽIJA (ST KWAN)
12
3
FILIP ŠEGVIĆ (ENERGY)
Medalists
1. FRANE STIPANDŽIJA, St kwan
2. FILIP ŠEGVIĆ, TK ENERGY
3. MARKO TAFRA, Monter
3. IVAN ŠOLA, Monter
Mlađi kadeti A -43
B001
9
2
BORIS DUŠIĆ (ENERGY)
85
30
EMANUEL MRŠIĆ (MONTR)
50
GABRIJEL JERKOVIĆ (MONTR)
B002
8
12
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
86
10
IVANO BILUŠ (MONTR)
57
ROKO KRIŠTO (MONTR)
B010
85
2
EMANUEL MRŠIĆ (MONTR)
50
0
GABRIJEL JERKOVIĆ (MONTR)
B011
8
2
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
57
0
ROKO KRIŠTO (MONTR)
B024
85
10
EMANUEL MRŠIĆ (MONTR)
8
1
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
Medalists
1. EMANUEL MRŠIĆ, Monter
2. ROKO NIKOLIĆ, TK ENERGY
3. GABRIJEL JERKOVIĆ, Monter
3. ROKO KRIŠTO, Monter
Mlađe kadetkinje A -27
A012
11
2
MIRTA VUŠKOVIĆ (ENERGY)
17
4
ANA TALAJA (MONTR)
14
MIA PERIĆ (MONTR)
A023
17
3
ANA TALAJA (MONTR)
14
2
MIA PERIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANA TALAJA, Monter
2. MIA PERIĆ, Monter
3. MIRTA VUŠKOVIĆ, TK ENERGY
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
B003
4
12
KARLA KUŠTRE (ENERGY)
62
14
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
16
LARA GRBAC (MONTR)
10
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
36
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
B012
62
17
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
16
5
LARA GRBAC (MONTR)
B013
10
5
TONKA RADANOVIĆ (ENERGY)
36
28
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
B025
62
15
KRISTINA STRIZREP (MONTR)
36
4
MARIJETA GRUBIĆ (MONTR)
Medalists
1. KRISTINA STRIZREP, Monter
2. MARIJETA GRUBIĆ, Monter
3. LARA GRBAC, Monter
3. TONKA RADANOVIĆ, TK ENERGY
Mlađe kadetkinje A -47
B008
5
34
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
84
8
DORA KURTOVIĆ (MONTR)
45
MARE KUDUZ (MONTR)
B022
5
32
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
45
22
MARE KUDUZ (MONTR)
Medalists
1. MATEA ŠOLIĆ, TK ENERGY
2. MARE KUDUZ, Monter
3. DORA KURTOVIĆ, Monter
3. ----
Mlađe kadetkinje B -36
A007
87
8
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
6
2
MATEA PLANINIĆ (ENERGY)
24
MIA BEGIĆ (MONTR)
27
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
67
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
A018
87
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
24
4
MIA BEGIĆ (MONTR)
A019
27
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
67
4
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
A027
24
4
MIA BEGIĆ (MONTR)
67
6
ANTEA MATKOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANTEA MATKOVIĆ, Monter
2. MIA BEGIĆ, Monter
3. ANTEA DUPLIĆ, Monter
3. NIKA VESANOVIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje B -47
B004
74
10
NINA ČIZMIĆ BORŠI (ST KWAN)
7
4
NIKOLINA RESTOVIĆ (ENERGY)
26
LUČIJA DOLINA (MONTR)
25
MARE ŠAŠKOR (MONTR)
42
GRETA STRUNJE (MONTR)
B014
74
12
NINA ČIZMIĆ BORŠI (ST KWAN)
26
8
LUČIJA DOLINA (MONTR)
B015
25
16
MARE ŠAŠKOR (MONTR)
42
1
GRETA STRUNJE (MONTR)
B026
74
6
NINA ČIZMIĆ BORŠI (ST KWAN)
25
22
MARE ŠAŠKOR (MONTR)
Medalists
1. MARE ŠAŠKOR, Monter
2. NINA ČIZMIĆ BORŠI, St kwan
3. GRETA STRUNJE, Monter
3. LUČIJA DOLINA, Monter