Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI -24
MLAĐI KADETI (M) -27
MLAĐI KADETI (M) -30
MLAĐI KADETI (M) -33
MLAĐI KADETI (M) -36
MLAĐI KADETI (M) -39
MLAĐI KADETI (M) -43
MLAĐI KADETI (M) -47
MLAĐI KADETI (M) -51
MLAĐI KADETI (M) +51
MLAĐI KADETI -24
125
0
BRUNO ČERDIĆ (NERYO)
126
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
124
0
BORNA BAŠIĆ (NERYO)
49
8
TARIK BEŠIČ (ST-KWAN)
126
2
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
49
8
TARIK BEŠIČ (ST-KWAN)
Medalists
1. TARIK BEŠIČ, St-kwan
2. DENI MILJEVIĆ, neryo
3. BORNA BAŠIĆ, neryo
3. BRUNO ČERDIĆ, neryo
MLAĐI KADETI (M) -27
68
TONI BEGO (MARJAN)
109
2
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
131
4
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
42
JURE BAKIĆ (SALONA)
108
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
68
1
TONI BEGO (MARJAN)
131
5
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
42
19
JURE BAKIĆ (SALONA)
108
17
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
131
8
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
42
7
JURE BAKIĆ (SALONA)
Medalists
1. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski
2. JURE BAKIĆ, Salona
3. TONI BEGO, Marjan
3. ANTONIO BEŠLIĆ, POSKOK - POSUŠJE
MLAĐI KADETI (M) -30
20
BARTUL PAIĆ (NERYO)
16
13
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
110
12
MATE BIŠKO (POSKOK)
21
9
JOSIP COCE (NERYO)
134
1
BORNA LAPENDA (IM)
7
5
KRUNOSLAV MATIĆ (MAGOLIV)
113
11
IVAN MUCIĆ (ST-KWAN)
20
12
BARTUL PAIĆ (NERYO)
16
16
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
21
2
JOSIP COCE (NERYO)
113
0
IVAN MUCIĆ (ST-KWAN)
16
5
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
21
6
JOSIP COCE (NERYO)
Medalists
1. JOSIP COCE, neryo
2. STEFAN ĐURICA, Magone Livno
3. IVAN MUCIĆ, St-kwan
3. BARTUL PAIĆ, neryo
MLAĐI KADETI (M) -33
64
ROKO KOKAN (MARJAN)
115
0
PIER STRBAD (MARJAN)
13
0
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
121
KARLO KARDUM (MARJAN)
43
LUKA PERAJICA (SALONA)
82
3
LION VOCA (MARJAN)
132
9
MARIO ĆELIĆ (IM)
57
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
69
14
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
133
2
JOSIP RUNAC (IM)
64
3
ROKO KOKAN (MARJAN)
13
4
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
12
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
121
5
KARLO KARDUM (MARJAN)
43
7
LUKA PERAJICA (SALONA)
132
8
MARIO ĆELIĆ (IM)
57
2
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
69
5
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
13
5
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
1
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
132
0
MARIO ĆELIĆ (IM)
69
15
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
13
4
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
69
5
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. TONI KATAVIĆ, Marjan
2. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno
3. MARIO ĆELIĆ, Imotski
3. JOSIP DRAŠKOVIĆ, Salona
MLAĐI KADETI (M) -36
70
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
118
2
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
123
21
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
77
5
MATEO ĆULUM (MARJAN)
127
17
ANTE KNEZOVIĆ (IM)
86
6
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
4
1
FRANO KRIŠTO (MAGOLIV)
62
2
NIKOLA POPOV (MARJAN)
129
0
LUKA ĆELIĆ (IM)
101
12
NINO CURIĆ (MARJAN)
2
0
DOMINIK VRDOLJAK (MAGOLIV)
66
3
STIPAN KAVELJ (MARJAN)
128
5
LUKA BEKAVAC (IM)
100
10
DENI MAŠIĆ (MARJAN)
3
1
FILIP TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
70
11
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
123
5
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
127
4
ANTE KNEZOVIĆ (IM)
86
6
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
62
9
NIKOLA POPOV (MARJAN)
101
3
NINO CURIĆ (MARJAN)
128
10
LUKA BEKAVAC (IM)
100
5
DENI MAŠIĆ (MARJAN)
70
10
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
86
4
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
62
7
NIKOLA POPOV (MARJAN)
128
8
LUKA BEKAVAC (IM)
70
7
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
128
2
LUKA BEKAVAC (IM)
Medalists
1. FRANO LUČIĆ, KOCUNAR
2. LUKA BEKAVAC, Imotski
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
3. NIKOLA POPOV, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -39
6
8
KRISTIJAN ČEKO (MAGOLIV)
130
7
LEO ĆELIĆ (IM)
18
0
TOMISLAV DRONJIĆ (MAGOLIV)
32
12
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
14
2
PETAR BRNIĆ (MAGOLIV)
102
3
ANTE PROLOŠČIĆ (MARJAN)
17
8
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
48
10
IVAN GARAC (ST-KWAN)
6
3
KRISTIJAN ČEKO (MAGOLIV)
32
8
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
102
2
ANTE PROLOŠČIĆ (MARJAN)
48
10
IVAN GARAC (ST-KWAN)
32
12
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
48
4
IVAN GARAC (ST-KWAN)
Medalists
1. LESKOVAC LUKA, KOCUNAR
2. IVAN GARAC, St-kwan
3. KRISTIJAN ČEKO, Magone Livno
3. ANTE PROLOŠČIĆ, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -43
63
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
116
0
TOMA PERKO (MARJAN)
11
0
MARKO MAMIĆ (MAGOLIV)
83
LUKA BEGO (MARJAN)
114
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
76
ROKO ŠEREMET (MARJAN)
87
6
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
117
3
MARIO TOPIĆ (POSKOK)
91
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
44
LUKA REŽIĆ (SALONA)
63
9
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
11
0
MARKO MAMIĆ (MAGOLIV)
83
9
LUKA BEGO (MARJAN)
114
5
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
76
0
ROKO ŠEREMET (MARJAN)
87
10
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
91
13
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
44
1
LUKA REŽIĆ (SALONA)
63
7
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
83
3
LUKA BEGO (MARJAN)
87
1
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
91
7
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
63
3
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
91
4
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA MATANOVIĆ, Marjan
2. PAŠKO BOŽIĆ, Marjan
3. IAN VUKAŠINOVIĆ, Marjan
3. LUKA BEGO, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -47
78
IVAN MAJIĆ (MARJAN)
38
5
EGON BEDALOV (SALONA)
22
9
LUKA DORIĆ (NERYO)
56
13
BLAŽ ĆUKUŠIĆ (MARJAN)
111
1
JOSIP BRSTILO (ST-KWAN)
107
13
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
12
1
MARKO TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
78
1
IVAN MAJIĆ (MARJAN)
22
10
LUKA DORIĆ (NERYO)
56
3
BLAŽ ĆUKUŠIĆ (MARJAN)
107
11
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
22
0
LUKA DORIĆ (NERYO)
107
0
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
Medalists
1. LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ, TK Zadar
2. LUKA DORIĆ, neryo
3. BLAŽ ĆUKUŠIĆ, Marjan
3. IVAN MAJIĆ, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -51
50
IVAN PAVLOVIĆ (ST-KWAN)
40
3
IVAN BOKO (SALONA)
103
4
ALEN JAZVIN (MARJAN)
65
ROKO MIMICA (MARJAN)
39
GORAN TUCAKOVIĆ (SALONA)
50
7
IVAN PAVLOVIĆ (ST-KWAN)
103
9
ALEN JAZVIN (MARJAN)
65
3
ROKO MIMICA (MARJAN)
39
7
GORAN TUCAKOVIĆ (SALONA)
103
3
ALEN JAZVIN (MARJAN)
39
7
GORAN TUCAKOVIĆ (SALONA)
Medalists
1. GORAN TUCAKOVIĆ, Salona
2. ALEN JAZVIN, Marjan
3. ROKO MIMICA, Marjan
3. IVAN PAVLOVIĆ, St-kwan
MLAĐI KADETI (M) +51
88
BORNA MANOJLOVIĆ (MARJAN)
75
14
ANTONIO PROJIĆ (MARJAN)
9
1
LUKA MATIĆ (MAGOLIV)
88
10
BORNA MANOJLOVIĆ (MARJAN)
75
0
ANTONIO PROJIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, Marjan
2. ANTONIO PROJIĆ, Marjan
3. LUKA MATIĆ, Magone Livno
3. ----