Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -36
B004
172
2
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
59
6
NERA BUDIMIR BEKAN (MARJAN)
103
MARGARETA SKORIĆ (SCOMBAT)
B005
122
0
ANĐELA KOLOVRAT (IM)
94
5
PAULA UJDUR (MARJAN)
56
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
B006
11
8
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
81
1
LARA SARIĆ (MARJAN)
39
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
B007
128
12
KLARA LANA VIDAK (IM)
60
0
KARLA VRDOLJAK (MARJAN)
168
DORA BRNIČEVIĆ (GUSAR)
B008
171
15
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
30
0
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
29
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
B009
43
0
TONIA OPUHAČ (MARJAN)
160
15
NINA VUKASOVIĆ (GUSAR)
229
PETRA KADIJEVIĆ (IM)
B010
212
15
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
90
3
ANĐELA ČOKOLIĆ (MARJAN)
28
ENA DODIG (MARJAN)
109
ANĐELA KARTELO (SCOMBAT)
61
TANI ČAVALA (MARJAN)
B030
59
0
NERA BUDIMIR BEKAN (MARJAN)
103
0
MARGARETA SKORIĆ (SCOMBAT)
B031
94
11
PAULA UJDUR (MARJAN)
56
8
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
B032
11
9
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
39
1
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
B033
128
12
KLARA LANA VIDAK (IM)
168
0
DORA BRNIČEVIĆ (GUSAR)
B034
171
14
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
29
2
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
B035
160
8
NINA VUKASOVIĆ (GUSAR)
229
15
PETRA KADIJEVIĆ (IM)
B036
212
13
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
28
1
ENA DODIG (MARJAN)
B037
109
2
ANĐELA KARTELO (SCOMBAT)
61
14
TANI ČAVALA (MARJAN)
B050
59
3
NERA BUDIMIR BEKAN (MARJAN)
94
4
PAULA UJDUR (MARJAN)
B051
11
3
SARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
128
7
KLARA LANA VIDAK (IM)
B052
171
28
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
229
14
PETRA KADIJEVIĆ (IM)
B053
212
8
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
61
2
TANI ČAVALA (MARJAN)
B061
94
2
PAULA UJDUR (MARJAN)
128
6
KLARA LANA VIDAK (IM)
B062
171
4
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
212
17
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
B067
128
10
KLARA LANA VIDAK (IM)
212
9
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
Medalists
1. KLARA LANA VIDAK, Imotski
2. ANJA KOVAČ, KOCUNAR
3. PAULA UJDUR, Marjan
3. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC