Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
METALAC
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -30
B011
216
14
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
26
2
FRANKO BUTOROVIĆ (MARJAN)
B012
77
3
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
127
8
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
B013
218
2
JURE BARIŠIĆ (KOCUNAR)
187
5
ŠIMUN VRSALOVIĆ (ENERGY)
B014
64
8
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
136
2
LOVRE JUKICA (ST-KWAN)
B015
198
25
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
189
1
PETAR KOVILIĆ (SCOMBAT)
B016
70
0
BORNA BELIČKA (MARJAN)
121
8
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
B017
41
2
ANTE MARINOVIĆ (MARJAN)
120
3
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
B018
84
1
PETAR LOZANČIĆ (MARJAN)
180
6
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
B038
216
0
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
127
0
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
B039
187
13
ŠIMUN VRSALOVIĆ (ENERGY)
64
8
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
B040
198
13
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
121
1
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
B041
120
3
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
180
4
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
B055
216
8
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
187
2
ŠIMUN VRSALOVIĆ (ENERGY)
B056
198
9
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
180
5
JOSIP MILIČEVIĆ (POSKOK)
B064
216
1
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
198
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
3. JOSIP MILIČEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. ŠIMUN VRSALOVIĆ, TK ENERGY
Mlađi kadeti -33
C001
210
14
SLAVO JUKIĆ (POSKOK)
78
2
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
194
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
141
LUKA ZEBIĆ (ST-KWAN)
4
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C002
221
7
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
97
5
KARLO JELAČA (MARJAN)
154
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
150
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
68
TEO ŠAFRANKO (MARJAN)
C003
162
27
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
46
1
FRANKO ĆIRIĆ (MARJAN)
179
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
126
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
201
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
C004
227
12
JERE POLITEO (KOCUNAR)
231
0
MATE STIPIĆ (MARJAN)
16
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
134
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
38
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C014
210
2
SLAVO JUKIĆ (POSKOK)
194
7
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C015
141
7
LUKA ZEBIĆ (ST-KWAN)
4
9
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C016
221
8
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
154
20
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
C017
150
14
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
68
5
TEO ŠAFRANKO (MARJAN)
C018
162
13
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
179
10
ANTONIO BEŠLIĆ (POSKOK)
C019
126
5
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
201
2
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
C020
227
16
JERE POLITEO (KOCUNAR)
16
2
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
C021
134
5
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
38
4
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
C040
194
13
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
4
1
ZEJD OMERAGIĆ (MAG-LI)
C041
154
17
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
150
4
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
C042
162
9
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
126
11
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
C043
227
4
JERE POLITEO (KOCUNAR)
134
7
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
C058
194
7
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
154
5
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
C059
126
6
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
134
2
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
C067
194
5
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
126
2
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IVAN GABRIJEL JUKIĆ, Imotski
3. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
3. MARKO GRBEŠIĆ, Imotski
Mlađi kadeti -36
A001
183
14
LUKA LANDEKA (POSKOK)
75
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
158
LUKA ZEMUNIK (GUSAR)
A002
69
9
DAMJAN DOMAZET (MARJAN)
213
8
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
10
LUKA KREZO (MAG-LI)
A003
5
9
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
20
6
PATRIK RAJIĆ (MARJAN)
130
VICE BANOVIČ (ST-KWAN)
2
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
40
MARINO BOSANČIĆ (MARJAN)
A033
183
20
LUKA LANDEKA (POSKOK)
158
13
LUKA ZEMUNIK (GUSAR)
A034
69
11
DAMJAN DOMAZET (MARJAN)
10
0
LUKA KREZO (MAG-LI)
A035
5
8
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
130
5
VICE BANOVIČ (ST-KWAN)
A036
2
21
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
40
1
MARINO BOSANČIĆ (MARJAN)
A053
183
6
LUKA LANDEKA (POSKOK)
69
9
DAMJAN DOMAZET (MARJAN)
A054
5
0
IVICA MIHALJEVIĆ (MAG-LI)
2
9
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
A063
69
0
DAMJAN DOMAZET (MARJAN)
2
13
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
Medalists
1. MISLAV VRDOLJAK, METALAC
2. DAMJAN DOMAZET, Marjan
3. IVICA MIHALJEVIĆ, Magone Livno
3. LUKA LANDEKA, POSKOK - POSUŠJE
Mlađi kadeti -39
A004
14
1
IRA DURAN (MAG-LI)
54
10
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
A005
144
4
ZDENKO VUJEVIĆ (IM)
170
8
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
A006
181
17
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
57
1
FABIJAN HUGE (MARJAN)
A007
98
18
TINO TADIĆ (MARJAN)
169
12
TONI JOVANOVIĆ (GUSAR)
A008
15
2
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
48
7
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
A009
24
12
KARLO KARDUM (MARJAN)
124
0
MATEO MILIĆ (ST-KWAN)
A010
106
4
ROKO ZORICA (SCOMBAT)
66
13
LUCIJAN TEKLIĆ (MARJAN)
A011
82
12
VAL PETAR ŠUŠAK (MARJAN)
165
10
LOVRE LEKO (GUSAR)
A037
54
13
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
170
0
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
A038
181
13
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
98
2
TINO TADIĆ (MARJAN)
A039
48
9
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
24
7
KARLO KARDUM (MARJAN)
A040
66
5
LUCIJAN TEKLIĆ (MARJAN)
82
2
VAL PETAR ŠUŠAK (MARJAN)
A055
54
10
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
181
2
ILIJA JUKIĆ (POSKOK)
A056
48
11
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
66
0
LUCIJAN TEKLIĆ (MARJAN)
A064
54
7
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
48
3
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
Medalists
1. DOMINIK KULAZO, Marjan
2. LOVRE UVODIĆ, Marjan
3. ILIJA JUKIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. LUCIJAN TEKLIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -43
B001
119
2
LEO PEŠUT (ST-KWAN)
76
1
IVAN LEMO (MARJAN)
226
TOMA DRAGIČEVIĆ (KOCUNAR)
155
IVAN GARAC (GUSAR)
73
DAVID KRMEK (MARJAN)
B002
204
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
21
1
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
193
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
135
IVAN BARIČEVIĆ (ST-KWAN)
71
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
B003
143
4
MIJO ZDILAR (IM)
206
8
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
184
PATRIK TOKIĆ (POSKOK)
118
DANIJEL BARUN (ST-KWAN)
62
LEON JUKIĆ (MARJAN)
145
PETAR BABIĆ (ST-KWAN)
190
JERKO RAPANIĆ (MARJAN)
177
JERE GAŠPEROV (SIBENIK)
25
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
B022
119
10
LEO PEŠUT (ST-KWAN)
226
1
TOMA DRAGIČEVIĆ (KOCUNAR)
B023
155
12
IVAN GARAC (GUSAR)
73
0
DAVID KRMEK (MARJAN)
B024
21
5
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
193
0
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
B025
135
4
IVAN BARIČEVIĆ (ST-KWAN)
71
9
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
B026
206
7
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
184
1
PATRIK TOKIĆ (POSKOK)
B027
118
11
DANIJEL BARUN (ST-KWAN)
62
10
LEON JUKIĆ (MARJAN)
B028
145
6
PETAR BABIĆ (ST-KWAN)
190
0
JERKO RAPANIĆ (MARJAN)
B029
177
0
JERE GAŠPEROV (SIBENIK)
25
2
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
B046
119
4
LEO PEŠUT (ST-KWAN)
155
13
IVAN GARAC (GUSAR)
B047
21
1
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
71
13
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
B048
206
17
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
118
10
DANIJEL BARUN (ST-KWAN)
B049
145
1
PETAR BABIĆ (ST-KWAN)
25
13
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
B059
155
10
IVAN GARAC (GUSAR)
71
18
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
B060
206
2
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
25
3
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
B066
71
6
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
25
3
LUKA TOMIČIĆ (MARJAN)
Medalists
1. ANTE ČIPČIĆ, Marjan
2. LUKA TOMIČIĆ, Marjan
3. IVAN GARAC, Gusar
3. PETAR ĆERDIĆ, Marjan