Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti +65
Kadeti -33
3061
242
5
TARIK BEŠIČ (ST-KWAN)
144
9
AMAR ORTAŠ (MAG-LI)
Medalists
1. AMAR ORTAŠ, Magone Livno
2. TARIK BEŠIČ, St-kwan
3. ----
3. ----
Kadeti -37
3030
160
5
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
189
7
JERE POLITEO (KOCUNAR)
3031
173
3
NENO ČEČUK (TKDGUSA)
73
4
LEO DUNATOV (MARJAN)
3064
189
13
JERE POLITEO (KOCUNAR)
73
0
LEO DUNATOV (MARJAN)
Medalists
1. JERE POLITEO, KOCUNAR
2. LEO DUNATOV, Marjan
3. BOŽO PERKOVIĆ, Gusar
3. NENO ČEČUK, Gusar
Kadeti -41
3032
103
9
HERIBERT POVH (MONTR)
152
1
LUKA KREZO (MAG-LI)
3033
3
12
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
301
0
ANTE KAVELJ (POSKOK)
3065
103
3
HERIBERT POVH (MONTR)
3
7
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. FRANE PAVIĆ, TK Zadar
2. HERIBERT POVH, Monter
3. ANTE KAVELJ, POSKOK - POSUŠJE
3. LUKA KREZO, Magone Livno
Kadeti -45
3004
101
1
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
67
0
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
66
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
3005
163
7
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
68
8
ANTE KOVAČ (MARJAN)
207
KARLO KARDUM (MARJAN)
3043
101
0
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
66
10
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
3044
68
0
ANTE KOVAČ (MARJAN)
207
12
KARLO KARDUM (MARJAN)
3071
66
4
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
207
0
KARLO KARDUM (MARJAN)
Medalists
1. LOVRE UVODIĆ, Marjan
2. KARLO KARDUM, Marjan
3. PAOLO KAČUNIĆ, Monter
3. ANTE KOVAČ, Marjan
Kadeti -49
3006
69
8
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
83
20
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
3007
77
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
164
1
IVAN GARAC (TKDGUSA)
3008
157
15
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
168
4
MARIN TADIĆ (TKDGUSA)
3009
70
0
TINO TADIĆ (MARJAN)
181
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3045
83
0
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
77
10
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
3046
157
8
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
181
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3072
77
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
157
0
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. IVAN ERCEGOVIĆ, Marjan
2. BARTUL PAIĆ, Marjan
3. ANTE ČIPČIĆ, Marjan
3. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
Kadeti -53
3010
125
14
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
241
2
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
287
MIJO ZDILAR (IM)
78
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
237
BRUNO GUDIĆ (ENERGY)
3047
125
13
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
287
5
MIJO ZDILAR (IM)
3048
78
10
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
237
0
BRUNO GUDIĆ (ENERGY)
3073
125
0
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
78
8
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
2. LUKA MATKOVIĆ, Marjan
3. BRUNO GUDIĆ, TK ENERGY
3. MIJO ZDILAR, Imotski
Kadeti -57
3011
294
6
DARIO MRŠIĆ (IM)
234
4
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3012
74
0
ANTE MATKOVIĆ (OLYMKN)
71
9
JOŠKO VLAK (MARJAN)
3013
192
4
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
111
16
ROKO KOKAN (MARJAN)
263
LUKA ĐŽALO (MONTR)
3049
294
0
DARIO MRŠIĆ (IM)
71
0
JOŠKO VLAK (MARJAN)
3050
111
11
ROKO KOKAN (MARJAN)
263
0
LUKA ĐŽALO (MONTR)
3074
294
0
DARIO MRŠIĆ (IM)
111
12
ROKO KOKAN (MARJAN)
Medalists
1. ROKO KOKAN, Marjan
2. DARIO MRŠIĆ, Imotski
3. LUKA ĐŽALO, Monter
3. JOŠKO VLAK, Marjan
Kadeti +65
3062
195
11
ROKO KARIN (TKDGUSA)
132
8
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. ROKO KARIN, Gusar
2. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. ----
3. ----