Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
BUGOJNO
DONAT
GACKA
Gusar
HBD Vodice
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
Monter
Obrovac
Olympic Knin
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
St-kwan
TK ENERGY
TK Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti -37
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Mlađi kadeti -33
1007
216
2
JASMIN AGIĆ (DONAT)
232
8
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
243
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
159
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
84
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1008
194
5
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
4
4
KARLO USKOK (TK ZD)
143
ANEL JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
129
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
267
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
1035
232
4
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
243
5
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
1036
159
1
ANTE PETRINA (TKDGUSA)
84
5
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1037
194
0
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
143
0
ANEL JAHJEFENDIĆ (MAG-LI)
1038
129
9
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
267
5
ŠIMUN BARIĆ (VODICE)
1061
243
7
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
84
0
LUKA ĆUBELIĆ (MARJAN)
1062
194
8
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
129
1
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
1076
243
12
MARIN SERŠIĆ (ST-KWAN)
194
5
ANTE LOZIĆ (TKDGUSA)
Medalists
1. MARIN SERŠIĆ, St-kwan
2. ANTE LOZIĆ, Gusar
3. LUKA ĆUBELIĆ, Marjan
3. ANDRIJA VLAHOV, JURAJ DALMATINAC
Mlađi kadeti -36
1009
142
0
MARKO BRDAR (MAG-LI)
85
6
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
107
DAVID BATINIĆ (OLYMKN)
200
ABDULAH LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
193
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1010
203
13
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
249
8
MARIN LEKO (ST-KWAN)
150
DAVID KELAVA (MAG-LI)
253
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
272
NIKOLA GLAVOTA (POSKOK)
1039
85
0
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
107
0
DAVID BATINIĆ (OLYMKN)
1040
200
1
ABDULAH LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
193
3
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1041
203
7
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
150
8
DAVID KELAVA (MAG-LI)
1042
253
5
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
272
2
NIKOLA GLAVOTA (POSKOK)
1063
85
8
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
193
2
TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR)
1064
150
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
253
0
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
1077
85
8
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
253
2
ANDREJ ZLOPAŠA (POSKOK)
Medalists
1. JOSIP MEŠIN, Marjan
2. ANDREJ ZLOPAŠA, POSKOK - POSUŠJE
3. TOMA BATISTIĆ, KOCUNAR
3. DAVID KELAVA, Magone Livno
Mlađi kadeti -39
1011
279
3
ANTE GRBAVAC (POSKOK)
214
4
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
1012
153
0
LUKA JURIČ (MAG-LI)
46
5
MATE STIPIĆ (MARJAN)
1013
217
2
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (DONAT)
86
8
FRAN POLITEO (MARJAN)
184
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
1014
282
1
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
87
4
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
202
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1015
248
1
NIKOLA ANIĆ (ST-KWAN)
208
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
79
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1043
214
3
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
46
2
MATE STIPIĆ (MARJAN)
1044
86
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
184
0
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
1045
87
10
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
202
0
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
1046
208
2
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
79
1
TOMISLAV JELIĆ (MARJAN)
1065
214
2
MARIN ŠEGVIĆ (MARJAN)
86
3
FRAN POLITEO (MARJAN)
1066
87
4
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
208
3
ANTE GLAVINIĆ (MARJAN)
1078
86
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
87
0
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
Medalists
1. KRISTIJAN PERAJICA, Marjan
2. FRAN POLITEO, Marjan
3. ANTE GLAVINIĆ, Marjan
3. MARIN ŠEGVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -43
1016
113
0
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
174
0
PETAR ŠARIĆ (TKDGUSA)
219
BRUNO GOČMANAC (DONAT)
1017
209
3
BORNA BELIČKA (MARJAN)
247
2
MAURO FRANIČEVIĆ (ST-KWAN)
293
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1018
277
0
MILAN VUJEVIĆ (POSKOK)
167
0
MARIN KRIŽANAC (TKDGUSA)
88
IVAN LEMO (MARJAN)
1019
49
5
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
244
1
DOMAGOJ VUKOVIĆ (ST-KWAN)
41
NINO ŠIPEK (OLYMKN)
1047
113
3
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
219
0
BRUNO GOČMANAC (DONAT)
1048
209
3
BORNA BELIČKA (MARJAN)
293
3
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
1049
277
3
MILAN VUJEVIĆ (POSKOK)
88
15
IVAN LEMO (MARJAN)
1050
49
16
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
41
0
NINO ŠIPEK (OLYMKN)
1067
113
1
RINO GRGURINOVIĆ (MARJAN)
209
2
BORNA BELIČKA (MARJAN)
1068
88
6
IVAN LEMO (MARJAN)
49
4
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
1079
209
0
BORNA BELIČKA (MARJAN)
88
3
IVAN LEMO (MARJAN)
Medalists
1. IVAN LEMO, Marjan
2. BORNA BELIČKA, Marjan
3. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. RINO GRGURINOVIĆ, Marjan
Mlađi kadeti -47
2010
39
3
MIHAJLO BUBONJA (OLYMKN)
114
5
DUJE HAJDUK (MARJAN)
197
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
222
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
246
MARKO IVIČEVIĆ (ST-KWAN)
2011
115
0
XING YU CHEN (SIBENIK)
229
8
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
50
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
258
MARTIN CRNOGORAC (POSKOK)
265
DINO IVAS (VODICE)
2036
114
2
DUJE HAJDUK (MARJAN)
197
4
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
2037
222
4
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
246
2
MARKO IVIČEVIĆ (ST-KWAN)
2038
229
2
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
50
3
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
2039
258
1
MARTIN CRNOGORAC (POSKOK)
265
3
DINO IVAS (VODICE)
2062
197
4
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
222
3
ZORAN KARAULA (MAG-LI)
2063
50
2
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
265
1
DINO IVAS (VODICE)
2076
197
3
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
50
1
ŠIME DOMIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. ŠIME DOMIĆ, Marjan
3. ZORAN KARAULA, Magone Livno
3. DINO IVAS, HBD Vodice
Mlađi kadeti +51
2012
178
0
DUJE ŠINKOVIĆ (TKDGUSA)
256
0
KARLO TOPIĆ (POSKOK)
75
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
2013
225
5
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
278
0
TONKO SABLJIĆ (POSKOK)
48
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2014
198
1
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
270
0
MARKO DIVIĆ (POSKOK)
210
DUJE GOVORKO (MARJAN)
2015
205
1
DAVID KRMEK (MARJAN)
102
3
ROKO MAJIĆ (MONTR)
139
STIPE ANTUNOVIĆ (MAG-LI)
2040
256
3
KARLO TOPIĆ (POSKOK)
75
7
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
2041
225
0
JAKOV MRŠIĆ (MARJAN)
48
1
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2042
198
2
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
210
7
DUJE GOVORKO (MARJAN)
2043
102
7
ROKO MAJIĆ (MONTR)
139
1
STIPE ANTUNOVIĆ (MAG-LI)
2064
75
1
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
48
0
MARIO PROJIĆ (MARJAN)
2065
210
1
DUJE GOVORKO (MARJAN)
102
0
ROKO MAJIĆ (MONTR)
2077
75
2
LUKA ŠIMIĆ (MARJAN)
210
0
DUJE GOVORKO (MARJAN)
Medalists
1. LUKA ŠIMIĆ, Marjan
2. DUJE GOVORKO, Marjan
3. MARIO PROJIĆ, Marjan
3. ROKO MAJIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -27
2060
33
6
LARISSA MURACCHIOLI (MARJAN)
99
4
MATEA MILIĆ (MONTR)
2061
92
0
DARIJA SUČIĆ (TKDKBB)
238
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
2075
33
0
LARISSA MURACCHIOLI (MARJAN)
238
8
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. LARISSA MURACCHIOLI, Marjan
3. DARIJA SUČIĆ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. MATEA MILIĆ, Monter
Mlađe kadetkinje -30
2001
165
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
42
0
MARIJETA DROPULJIĆ (MARJAN)
93
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
118
NORA LOKAS (SIBENIK)
297
IVA UDILJAK (POSKOK)
2002
31
2
ANĐELA MRŠA (OLYMKN)
172
0
NADALINA JERČIĆ (TKDGUSA)
215
MIA TUKIĆ (MARJAN)
233
INES BADROV (MAG-LI)
162
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2003
298
1
ANICA TROGRLIĆ (POSKOK)
26
5
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
104
LUCIJA TOMAŠ (MONTR)
147
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
183
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
226
FIONA ARSEKIN (KOCUNAR)
161
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
138
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
25
ELA DRMIĆ (MARJAN)
2020
165
0
KARMEN JELOVIĆ (TKDGUSA)
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
2021
118
6
NORA LOKAS (SIBENIK)
297
7
IVA UDILJAK (POSKOK)
2022
31
0
ANĐELA MRŠA (OLYMKN)
215
2
MIA TUKIĆ (MARJAN)
2023
233
2
INES BADROV (MAG-LI)
162
3
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2024
26
3
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
104
1
LUCIJA TOMAŠ (MONTR)
2025
147
5
LORENA ORLOVIĆ (MAG-LI)
183
6
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
2026
226
2
FIONA ARSEKIN (KOCUNAR)
161
3
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
2027
138
4
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
25
2
ELA DRMIĆ (MARJAN)
2052
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
297
0
IVA UDILJAK (POSKOK)
2053
215
4
MIA TUKIĆ (MARJAN)
162
0
EMA KEGALJ (TKDGUSA)
2054
26
10
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
183
1
MARIJA LUKAČEVIĆ (TKDGUSA)
2055
161
5
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
138
2
MARTA MATIĆ (MAG-LI)
2070
93
0
KATARINA KAPULICA (TKDKBB)
215
3
MIA TUKIĆ (MARJAN)
2071
26
7
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
161
5
EMA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
2080
215
2
MIA TUKIĆ (MARJAN)
26
3
ENA GRUBŠIĆ (MARJAN)
Medalists
1. ENA GRUBŠIĆ, Marjan
2. MIA TUKIĆ, Marjan
3. EMA JURIČEVIĆ, Gusar
3. KATARINA KAPULICA, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
Mlađe kadetkinje -33
1001
220
2
ELENA GRZUNOV (DONAT)
274
6
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
37
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
1002
11
12
EMA VULJAN (MARJAN)
100
0
ANTEA MILIĆ (MONTR)
95
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
1003
259
12
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
268
2
ANĐELA BRNAS (POSKOK)
227
LARA POLITEO (KOCUNAR)
179
KAROLINA ZOLOTA (TKDGUSA)
14
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1004
285
0
LAURA LUKIĆ (POSKOK)
116
4
LANA LOKAS (SIBENIK)
1
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
175
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
12
ENA KURTIĆ (MARJAN)
1005
302
14
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
98
3
MARIJA UGLEŠIĆ (MONTR)
261
IVA TOMIĆ (POSKOK)
292
LEA GRBEŠIĆ (IM)
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1023
274
4
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
37
1
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
1024
11
6
EMA VULJAN (MARJAN)
95
2
PETRA LUKAČ (TKDKBB)
1025
259
4
KLARA GRUBIŠIĆ (POSKOK)
227
6
LARA POLITEO (KOCUNAR)
1026
179
0
KAROLINA ZOLOTA (TKDGUSA)
14
0
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1027
116
3
LANA LOKAS (SIBENIK)
1
2
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
1028
175
0
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
12
0
ENA KURTIĆ (MARJAN)
1029
302
13
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
261
1
IVA TOMIĆ (POSKOK)
1030
292
2
LEA GRBEŠIĆ (IM)
13
14
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1055
274
1
GABRIELA JERKOVIĆ (POSKOK)
11
10
EMA VULJAN (MARJAN)
1056
227
3
LARA POLITEO (KOCUNAR)
14
7
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1057
116
1
LANA LOKAS (SIBENIK)
175
2
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
1058
302
0
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
13
12
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1071
11
5
EMA VULJAN (MARJAN)
14
6
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
1072
175
1
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
13
13
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
1081
14
1
IVA RUNJIĆ (MARJAN)
13
10
NIKA KARABATIĆ (MARJAN)
Medalists
1. NIKA KARABATIĆ, Marjan
2. IVA RUNJIĆ, Marjan
3. PETRA ČAGALJ, Gusar
3. EMA VULJAN, Marjan
Mlađe kadetkinje -36
2004
176
5
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
15
4
DORA LUČIĆ (MARJAN)
145
ANDREA KASALO (MAG-LI)
2005
290
1
ANA MARIJA SUŠIĆ (POSKOK)
18
7
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
94
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2006
299
2
MAGDALENA ŠITUM (POSKOK)
27
3
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
252
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
269
IVANA BUŠIĆ (POSKOK)
16
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2007
170
0
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
212
0
TANJA ČULIĆ (MARJAN)
254
FILIPA BAŠIĆ (POSKOK)
2008
295
12
DIJANA MRŠIĆ (IM)
221
0
KATINA BLASLOV (DONAT)
105
KLARA RUIĆ (MONTR)
2009
284
0
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
28
0
MIRTA KOVAČIĆ (MARJAN)
201
SARA PIDRO (BUGOJNO)
137
LANA MIŠIĆ (MAG-LI)
19
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2028
176
7
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
145
6
ANDREA KASALO (MAG-LI)
2029
18
2
TEA BOŽIĆ (MARJAN)
94
4
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2030
27
4
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
252
2
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
2031
269
0
IVANA BUŠIĆ (POSKOK)
16
10
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2032
170
13
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
254
1
FILIPA BAŠIĆ (POSKOK)
2033
295
4
DIJANA MRŠIĆ (IM)
105
8
KLARA RUIĆ (MONTR)
2034
284
6
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
201
2
SARA PIDRO (BUGOJNO)
2035
137
0
LANA MIŠIĆ (MAG-LI)
19
12
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2056
176
5
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
94
3
IVANA KAPULICA (TKDKBB)
2057
27
0
PETRA ŠAVIJA (MARJAN)
16
4
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2058
170
5
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
105
2
KLARA RUIĆ (MONTR)
2059
284
6
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
19
3
MARIJETA KATUNARIĆ (MARJAN)
2072
176
6
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
16
7
NIKA KOZLICA (MARJAN)
2073
170
2
MERI BEOVIĆ (TKDGUSA)
284
11
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
2081
16
2
NIKA KOZLICA (MARJAN)
284
7
MARTINA MILARDOVIĆ (POSKOK)
Medalists
1. MARTINA MILARDOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. NIKA KOZLICA, Marjan
3. MERI BEOVIĆ, Gusar
3. TEA GRABOVAC, Gusar
Mlađe kadetkinje -39
1020
251
1
LENA KRAGIĆ (ENERGY)
96
3
IVA KAPULICA (TKDKBB)
228
KARLA LONČAR (GACKA)
1021
108
6
REA KOZLICA (MARJAN)
257
2
RAFAELA ČUTURA (POSKOK)
245
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1022
177
0
ZARA SLADOJEVIĆ (TKDGUSA)
7
0
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
146
BARBARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
91
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
262
MANDA PEKAS (POSKOK)
1051
96
0
IVA KAPULICA (TKDKBB)
228
3
KARLA LONČAR (GACKA)
1052
108
2
REA KOZLICA (MARJAN)
245
0
ANA VUKOVIĆ (ST-KWAN)
1053
7
2
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
146
0
BARBARA TIČINOVIĆ (MAG-LI)
1054
91
2
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
262
0
MANDA PEKAS (POSKOK)
1069
228
1
KARLA LONČAR (GACKA)
108
0
REA KOZLICA (MARJAN)
1070
7
5
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
91
0
KIARA LJUBIĆ (MARJAN)
1080
228
4
KARLA LONČAR (GACKA)
7
2
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. PAOLA TOMRECAJ, TK Zadar
3. REA KOZLICA, Marjan
3. KIARA LJUBIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -43
2016
288
6
PETRA REBIĆ (POSKOK)
122
9
ANA TUTMAN (MARJAN)
236
VERONIKA VISKOVIĆ (ENERGY)
120
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
155
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
2017
136
0
RINA PERAK (SIBENIK)
22
1
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
273
LUCIJA GRANČIĆ (POSKOK)
250
ANTONIA VILOVIĆ (ST-KWAN)
24
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2044
122
3
ANA TUTMAN (MARJAN)
236
1
VERONIKA VISKOVIĆ (ENERGY)
2045
120
1
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
155
0
SANDRA BRADARIĆ (MARJAN)
2046
22
7
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
273
0
LUCIJA GRANČIĆ (POSKOK)
2047
250
0
ANTONIA VILOVIĆ (ST-KWAN)
24
9
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2066
122
0
ANA TUTMAN (MARJAN)
120
3
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2067
22
0
MILA MASTELIĆ (MARJAN)
24
2
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
2078
120
10
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
24
1
AURORA TROGRLIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
2. AURORA TROGRLIĆ, Marjan
3. ANA TUTMAN, Marjan
3. MILA MASTELIĆ, Marjan
Mlađe kadetkinje -47
2018
117
3
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
276
0
DORA LONČAR (POSKOK)
121
PETRA MRŠIĆ (MARJAN)
20
JELENA SKOKO (MARJAN)
296
MARIJA PETRUŠIĆ (POSKOK)
126
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
266
CHIARA IVAS (VODICE)
2019
156
0
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
72
0
ANAMARIJA MEŠTROVIĆ (OLYMKN)
291
MAJA VIDAK (IM)
2048
117
2
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
121
0
PETRA MRŠIĆ (MARJAN)
2049
20
3
JELENA SKOKO (MARJAN)
296
1
MARIJA PETRUŠIĆ (POSKOK)
2050
126
2
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
266
0
CHIARA IVAS (VODICE)
2051
156
0
SARA BRADARIĆ (MARJAN)
291
1
MAJA VIDAK (IM)
2068
117
7
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
20
6
JELENA SKOKO (MARJAN)
2069
126
4
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
291
7
MAJA VIDAK (IM)
2079
117
1
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
291
6
MAJA VIDAK (IM)
Medalists
1. MAJA VIDAK, Imotski
2. IRA LAMBAŠA, JURAJ DALMATINAC
3. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
3. JELENA SKOKO, Marjan
Mlađe kadetkinje -51
3003
76
12
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
239
10
LENA BAN (ENERGY)
255
FRANKA SABLJO (POSKOK)
109
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
286
KLARA TOLIĆ (POSKOK)
3041
76
13
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
255
1
FRANKA SABLJO (POSKOK)
3042
109
12
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
286
2
KLARA TOLIĆ (POSKOK)
3070
76
1
ANA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
109
10
MAJA ŽIVALJIĆ (MARJAN)
Medalists
1. MAJA ŽIVALJIĆ, Marjan
2. ANA ŽIVALJIĆ, Marjan
3. KLARA TOLIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. FRANKA SABLJO, POSKOK - POSUŠJE
Mlađe kadetkinje +51
3028
271
0
KATARINA DROBNJAK (POSKOK)
154
9
SARA LUCIĆ (MARJAN)
3029
191
6
TEA VULETIĆ (KOCUNAR)
211
7
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
3063
154
0
SARA LUCIĆ (MARJAN)
211
3
EMANUELA BERIŠA (MARJAN)
Medalists
1. EMANUELA BERIŠA, Marjan
2. SARA LUCIĆ, Marjan
3. TEA VULETIĆ, KOCUNAR
3. KATARINA DROBNJAK, POSKOK - POSUŠJE
Kadeti -37
3030
160
5
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
189
7
JERE POLITEO (KOCUNAR)
3031
173
3
NENO ČEČUK (TKDGUSA)
73
4
LEO DUNATOV (MARJAN)
3064
189
13
JERE POLITEO (KOCUNAR)
73
0
LEO DUNATOV (MARJAN)
Medalists
1. JERE POLITEO, KOCUNAR
2. LEO DUNATOV, Marjan
3. BOŽO PERKOVIĆ, Gusar
3. NENO ČEČUK, Gusar
Kadeti -45
3004
101
1
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
67
0
STIPE STIPANDŽIJA (MARJAN)
66
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
3005
163
7
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
68
8
ANTE KOVAČ (MARJAN)
207
KARLO KARDUM (MARJAN)
3043
101
0
PAOLO KAČUNIĆ (MONTR)
66
10
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
3044
68
0
ANTE KOVAČ (MARJAN)
207
12
KARLO KARDUM (MARJAN)
3071
66
4
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
207
0
KARLO KARDUM (MARJAN)
Medalists
1. LOVRE UVODIĆ, Marjan
2. KARLO KARDUM, Marjan
3. PAOLO KAČUNIĆ, Monter
3. ANTE KOVAČ, Marjan
Kadeti -49
3006
69
8
IVAN BORNA BEŠKER (MARJAN)
83
20
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
3007
77
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
164
1
IVAN GARAC (TKDGUSA)
3008
157
15
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
168
4
MARIN TADIĆ (TKDGUSA)
3009
70
0
TINO TADIĆ (MARJAN)
181
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3045
83
0
ANTE ČIPČIĆ (MARJAN)
77
10
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
3046
157
8
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
181
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3072
77
4
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
157
0
BARTUL PAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. IVAN ERCEGOVIĆ, Marjan
2. BARTUL PAIĆ, Marjan
3. ANTE ČIPČIĆ, Marjan
3. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
Kadeti -53
3010
125
14
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
241
2
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
287
MIJO ZDILAR (IM)
78
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
237
BRUNO GUDIĆ (ENERGY)
3047
125
13
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
287
5
MIJO ZDILAR (IM)
3048
78
10
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
237
0
BRUNO GUDIĆ (ENERGY)
3073
125
0
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
78
8
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
2. LUKA MATKOVIĆ, Marjan
3. BRUNO GUDIĆ, TK ENERGY
3. MIJO ZDILAR, Imotski
Kadeti -57
3011
294
6
DARIO MRŠIĆ (IM)
234
4
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3012
74
0
ANTE MATKOVIĆ (OLYMKN)
71
9
JOŠKO VLAK (MARJAN)
3013
192
4
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
111
16
ROKO KOKAN (MARJAN)
263
LUKA ĐŽALO (MONTR)
3049
294
0
DARIO MRŠIĆ (IM)
71
0
JOŠKO VLAK (MARJAN)
3050
111
11
ROKO KOKAN (MARJAN)
263
0
LUKA ĐŽALO (MONTR)
3074
294
0
DARIO MRŠIĆ (IM)
111
12
ROKO KOKAN (MARJAN)
Medalists
1. ROKO KOKAN, Marjan
2. DARIO MRŠIĆ, Imotski
3. LUKA ĐŽALO, Monter
3. JOŠKO VLAK, Marjan
Kadetkinje -33
3034
52
6
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
289
0
ANĐELA ČEŠLJAR (IM)
51
ANĐELA TURK (MARJAN)
3066
52
0
BRUNA DUVANČIĆ (MARJAN)
51
3
ANĐELA TURK (MARJAN)
Medalists
1. ANĐELA TURK, Marjan
2. BRUNA DUVANČIĆ, Marjan
3. ANĐELA ČEŠLJAR, Imotski
3. ----
Kadetkinje -37
3035
54
5
JOSIPA ŠTRLJIĆ (MARJAN)
171
4
MIHAELA KRIŠTO (TKDGUSA)
3036
80
12
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
106
1
IVANA MEŠIN (OLYMKN)
3067
54
7
JOSIPA ŠTRLJIĆ (MARJAN)
80
0
NINA ŠTRKALJ (MARJAN)
Medalists
1. JOSIPA ŠTRLJIĆ, Marjan
2. NINA ŠTRKALJ, Marjan
3. MIHAELA KRIŠTO, Gusar
3. IVANA MEŠIN, Olympic Knin
Kadetkinje -41
3037
81
6
LETICIA MARIJANOVIĆ (MARJAN)
206
9
BARBARA BEŠKER (MARJAN)
3038
65
0
IVANA DUVANČIĆ (MARJAN)
235
5
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
3068
206
1
BARBARA BEŠKER (MARJAN)
235
2
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
Medalists
1. MATEA VUKOREPA, TK ENERGY
2. BARBARA BEŠKER, Marjan
3. IVANA DUVANČIĆ, Marjan
3. LETICIA MARIJANOVIĆ, Marjan
Kadetkinje -44
3014
8
3
STELA VOZILA (TK ZD)
58
7
ENA DODIG (MARJAN)
57
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
59
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
56
KLARA KOSOR (MARJAN)
3051
58
13
ENA DODIG (MARJAN)
57
4
NADIJA DRPIĆ GRANIĆ (MARJAN)
3052
59
0
IVANA STRGAČIĆ (MARJAN)
56
6
KLARA KOSOR (MARJAN)
3075
58
3
ENA DODIG (MARJAN)
56
0
KLARA KOSOR (MARJAN)
Medalists
1. ENA DODIG, Marjan
2. KLARA KOSOR, Marjan
3. NADIJA DRPIĆ GRANIĆ, Marjan
3. IVANA STRGAČIĆ, Marjan
Kadetkinje -47
3015
29
0
ANA KOVAČEVIĆ (OLYMKN)
82
9
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
61
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
3016
185
6
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
60
9
PAULA UJDUR (MARJAN)
38
LEA GRBAVAC (OLYMKN)
3053
82
8
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
61
1
LEONARDA PROJIĆ (MARJAN)
3054
60
6
PAULA UJDUR (MARJAN)
38
4
LEA GRBAVAC (OLYMKN)
3076
82
4
MIA VRDOLJAK (MARJAN)
60
2
PAULA UJDUR (MARJAN)
Medalists
1. MIA VRDOLJAK, Marjan
2. PAULA UJDUR, Marjan
3. LEONARDA PROJIĆ, Marjan
3. LEA GRBAVAC, Olympic Knin
Kadetkinje -51
3001
112
6
ANĐELA PIPLOVIĆ (MARJAN)
2
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
224
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
196
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
186
ANITA ŽURA (SCOMBAT)
64
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
283
KARLA KOLOVRAT (IM)
63
LEA ORLIĆ (MARJAN)
6
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
3020
2
12
ARIANA OREČ (TK ZD)
224
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3021
196
15
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
186
2
ANITA ŽURA (SCOMBAT)
3022
64
11
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
283
9
KARLA KOLOVRAT (IM)
3023
63
5
LEA ORLIĆ (MARJAN)
6
15
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
3057
2
16
ARIANA OREČ (TK ZD)
196
1
NIKOLINA TROŠELJ (OBROVAC)
3058
64
12
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
6
11
NORA MILOLOVIĆ (TK ZD)
3078
2
4
ARIANA OREČ (TK ZD)
64
0
LUCIJA GUNJAČA (MARJAN)
Medalists
1. ARIANA OREČ, TK Zadar
2. LUCIJA GUNJAČA, Marjan
3. NIKOLINA TROŠELJ, Obrovac
3. NORA MILOLOVIĆ, TK Zadar
Kadetkinje -55
3017
30
1
ANA VUKIĆ (OLYMKN)
166
9
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
3018
9
15
TEUTA USKOK (TK ZD)
133
1
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
3019
40
6
MIRA NIKŠIĆ (OLYMKN)
110
9
MARIJA BEROŠ (MARJAN)
5
MEGI LERGA (TK ZD)
3055
166
24
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
9
9
TEUTA USKOK (TK ZD)
3056
110
1
MARIJA BEROŠ (MARJAN)
5
3
MEGI LERGA (TK ZD)
3077
166
6
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
5
0
MEGI LERGA (TK ZD)
Medalists
1. LINA JURIČEVIĆ, Gusar
2. MEGI LERGA, TK Zadar
3. TEUTA USKOK, TK Zadar
3. MARIJA BEROŠ, Marjan
Kadetkinje -59
3039
62
2
LAURA TRALJIĆ (MARJAN)
128
14
BARBARA BADROV (MARJAN)
3040
213
8
LAURA ŠEGVIĆ (MARJAN)
240
1
ANICA BARUN (ST-KWAN)
3069
128
6
BARBARA BADROV (MARJAN)
213
0
LAURA ŠEGVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BARBARA BADROV, Marjan
2. LAURA ŠEGVIĆ, Marjan
3. LAURA TRALJIĆ, Marjan
3. ANICA BARUN, St-kwan