Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -36
H006
321
2
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
257
5
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
H007
390
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
501
5
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H008
274
7
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
154
2
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
582
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H009
305
0
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
556
0
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
H010
216
5
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
254
1
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
H011
302
4
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H012
432
1
DOMAGOJ PEZER (MAKSMR)
99
7
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
H013
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
137
0
TAMAS LOVASZ (TAJFUN)
H014
529
3
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
148
4
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
GRGA DUGAC (ORI)
H015
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
463
1
MARTIN KUŠTER (TKDDS)
231
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H016
391
3
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
376
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H025
257
6
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
501
19
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H026
274
5
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
582
3
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H027
305
11
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
216
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H028
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
0
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H029
99
8
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
H030
148
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
13
GRGA DUGAC (ORI)
H031
278
14
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
231
1
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H032
376
11
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H037
501
4
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
274
11
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
H038
216
14
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
H039
99
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
368
5
GRGA DUGAC (ORI)
H040
278
7
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
376
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
H043
274
8
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
216
2
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H044
368
1
GRGA DUGAC (ORI)
278
11
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
H047
274
4
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb
3. GRGA DUGAC, Orion
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK