Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Juniorke -49
Kadeti A -49
C001
324
27
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
135
2
MARCELL HOTAK (TAJFUN)
C002
146
11
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
519
2
LUKA ĐŽALO (MONTR)
C003
283
7
MATEJ HORVAT (JASTREB)
460
3
BLAGO LUKACEVIC (BES)
407
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
C024
324
6
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
146
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
C025
283
3
MATEJ HORVAT (JASTREB)
407
2
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
C042
324
6
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
283
1
MATEJ HORVAT (JASTREB)
Medalists
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
Kadeti A -53
C038
281
4
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
363
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
Medalists
1. LOVRO MILOŠ, Jastreb
2. PATRIK LICUL, Futura
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
C004
288
1
KARLA KIRIN (JASTREB)
87
8
PETRA MIŠKULIN (FOX)
418
IRIS DINKOVIĆ (MED)
C005
68
0
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
542
0
LAURA BJELIČIĆ (OSVI)
583
RENEE KULEŠ (FOX)
C026
87
6
PETRA MIŠKULIN (FOX)
418
4
IRIS DINKOVIĆ (MED)
C027
542
0
LAURA BJELIČIĆ (OSVI)
583
13
RENEE KULEŠ (FOX)
C043
87
4
PETRA MIŠKULIN (FOX)
583
5
RENEE KULEŠ (FOX)
Medalists
1. RENEE KULEŠ, Fox
2. PETRA MIŠKULIN, Fox
3. LAURA BJELIČIĆ, Osvit
3. IRIS DINKOVIĆ, Medvedgrad
Kadetkinje A -51
C006
291
2
MIA VEKIĆ (JASTREB)
197
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
C007
573
4
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
564
0
BARBARA TARANDEK (VG)
C008
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
437
0
BARBARA MARINOVIĆ (KNVINOG)
C009
539
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
61
9
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
C028
197
5
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
573
3
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
C029
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
539
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
C044
197
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
24
13
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
Medalists
1. LETIZIA POGGIO, Centro Taekwondo Alessandria
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Kadeti B -49
C018
52
3
DOMINIK GLAVINA (RUG)
14
17
VIKTOR TELVAK (TAEKWON)
C019
423
10
ANDRO PLESKALT (MED)
496
1
BRUNO SALOMON (S.SOKOL)
C039
14
0
VIKTOR TELVAK (TAEKWON)
423
0
ANDRO PLESKALT (MED)
Medalists
1. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
2. VIKTOR TELVAK, Black Tiger Snina
3. BRUNO SALOMON, SUSEDGRAD SOKOL
3. DOMINIK GLAVINA, RUGVICA
Kadeti B -53
C010
270
1
FRAN ČOPČIĆ (SAJNAM)
483
13
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
C011
543
13
MATEJ KOSTELAC (PLTVICE)
56
1
MATE JOLIĆ (RUG)
C012
338
1
LEON LENART DRAŠKOVIĆ (PANTAR)
349
13
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
C013
533
0
STIPE BILONIĆ (MONTR)
307
3
MATE DRAGOJA (POSKOK)
C030
483
2
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
543
1
MATEJ KOSTELAC (PLTVICE)
C031
349
9
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
307
1
MATE DRAGOJA (POSKOK)
C045
483
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
349
9
IVAN POLIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN POLIĆ, Dubrava
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. MATE DRAGOJA, POSKOK - POSUŠJE
3. MATEJ KOSTELAC, Plitvice
Kadeti B -57
C014
508
0
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
476
0
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
63
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
171
MATEO ŠKARA (ZADAR)
139
TEO SMOLEJ (TKTRNJE)
C032
508
0
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
63
9
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
C033
171
0
MATEO ŠKARA (ZADAR)
139
0
TEO SMOLEJ (TKTRNJE)
C046
63
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
139
1
TEO SMOLEJ (TKTRNJE)
Medalists
1. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
2. TEO SMOLEJ, TK TRNJE
3. FRAN FURIĆ, Tigar Zagreb
3. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR
Kadetkinje B -47
C015
312
14
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
534
1
ANTONIA GALIJANIĆ (JASTREB)
415
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
C016
294
1
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
560
3
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
255
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
C034
312
10
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
415
9
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
C035
560
16
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
255
2
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
C047
312
6
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
560
16
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. KLARA POLIĆ, SUŠAK
2. TENA STRČIĆ, SPIRITUS
3. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
Kadetkinje B -51
C020
491
1
PETRA CONER (OSVI)
251
9
FURJAN EMA (ZGDUB)
C021
493
5
MARIJA PERŠUN (OSVI)
339
8
LARA BRADAČ (PANTAR)
C040
251
8
FURJAN EMA (ZGDUB)
339
2
LARA BRADAČ (PANTAR)
Medalists
1. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
2. LARA BRADAČ, TKD PANTAR
3. PETRA CONER, Osvit
3. MARIJA PERŠUN, Osvit
Kadetkinje B -55
C017
332
8
JELENA BUČAR (ORKAAS)
311
6
JOSIPA GASHI (SPRTUS)
194
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
336
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
545
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
C036
332
3
JELENA BUČAR (ORKAAS)
194
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
C037
336
7
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
545
4
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
C048
332
1
JELENA BUČAR (ORKAAS)
336
6
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
2. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
Juniorke -49
C022
136
0
LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ (TKTRNJE)
586
19
DIANA BIZJAK (FOX)
C023
592
14
MILICA STUPAR (KOZARA)
327
2
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (PANTAR)
C041
586
12
DIANA BIZJAK (FOX)
592
0
MILICA STUPAR (KOZARA)
Medalists
1. DIANA BIZJAK, Fox
2. MILICA STUPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ, TK TRNJE
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, TKD PANTAR