Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadeti -39
F001
385
0
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
282
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F002
196
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
266
4
VIKTOR KLEPAC (ZAPRSC)
50
TONI DUJIĆ (RUG)
F003
193
8
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
241
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
181
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F004
195
9
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
277
3
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
179
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F005
537
15
MARIN HORVAT (OSVI)
262
3
MIRO JURKIĆ (ZAPRSC)
269
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F006
300
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
259
1
EUGEN KARAKAŠ (ZAPRSC)
48
IVAN MATIĆ (RUG)
190
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F007
282
5
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
4
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F008
196
0
NEJC LAZAR (TKD KBK)
50
10
TONI DUJIĆ (RUG)
F009
193
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
181
13
MATEJ HORVATH (KOSICE)
F010
295
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
0
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F011
195
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
179
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F012
537
7
MARIN HORVAT (OSVI)
269
2
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F013
300
3
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
48
11
IVAN MATIĆ (RUG)
F014
190
10
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
4
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F028
282
4
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
50
3
TONI DUJIĆ (RUG)
F029
181
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F030
195
1
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
F031
48
0
IVAN MATIĆ (RUG)
190
0
LAN LAVRINC (TKD KBK)
F042
282
1
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
295
6
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F043
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
48
1
IVAN MATIĆ (RUG)
F049
295
2
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
537
1
MARIN HORVAT (OSVI)
Medalists
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. MARIN HORVAT, Osvit
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA