Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORIŠČE
Borišče A
Borišče B
Borišče C
Borišče D
Borišče E
Borišče F
Borišče G
Borišče H
Borišče J
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadetkinje -47
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadeti -39
F001
385
0
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
282
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F002
196
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
266
4
VIKTOR KLEPAC (ZAPRSC)
50
TONI DUJIĆ (RUG)
F003
193
8
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
241
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
181
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F004
195
9
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
277
3
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
179
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F005
537
15
MARIN HORVAT (OSVI)
262
3
MIRO JURKIĆ (ZAPRSC)
269
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F006
300
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
259
1
EUGEN KARAKAŠ (ZAPRSC)
48
IVAN MATIĆ (RUG)
190
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F007
282
5
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
4
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F008
196
0
NEJC LAZAR (TKD KBK)
50
10
TONI DUJIĆ (RUG)
F009
193
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
181
13
MATEJ HORVATH (KOSICE)
F010
295
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
0
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F011
195
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
179
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F012
537
7
MARIN HORVAT (OSVI)
269
2
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F013
300
3
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
48
11
IVAN MATIĆ (RUG)
F014
190
10
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
4
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F028
282
4
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
50
3
TONI DUJIĆ (RUG)
F029
181
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F030
195
1
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
F031
48
0
IVAN MATIĆ (RUG)
190
0
LAN LAVRINC (TKD KBK)
F042
282
1
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
295
6
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F043
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
48
1
IVAN MATIĆ (RUG)
F049
295
2
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
537
1
MARIN HORVAT (OSVI)
Dobitniki medalj
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. MARIN HORVAT, Osvit
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA
Mlađi kadeti -47
F015
343
0
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
331
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
F016
457
1
MATEO MATIJAŠ (TKDDS)
358
5
DANIJEL BANKO (FUTURA)
F017
229
3
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
580
7
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
F018
547
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
424
5
FILIP CAVOR (METALC)
F032
331
7
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
358
2
DANIJEL BANKO (FUTURA)
F033
580
5
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
424
0
FILIP CAVOR (METALC)
F044
331
7
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
580
2
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
Dobitniki medalj
1. ANTON RAMAJ, ORKA AS
2. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
3. DANIJEL BANKO, Futura
3. FILIP CAVOR, METALAC
Mlađi kadeti -51
F019
228
0
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
404
0
CARLOS GRBA (OGULIN)
F020
579
8
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
260
7
GABRIJEL DŽIDA (ZAPRSC)
F021
117
4
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
304
6
ROKO BULJAN (JASTREB)
549
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
F034
228
0
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
579
2
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
F035
304
14
ROKO BULJAN (JASTREB)
549
2
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
F045
579
5
PATRICK DUKANOVIĆ (FOX)
304
4
ROKO BULJAN (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. PATRICK DUKANOVIĆ, Fox
2. ROKO BULJAN, Jastreb
3. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Mlađi kadeti +51
F022
536
2
VITO KRPAN (OSVI)
97
4
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
17
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
F023
317
3
MARKO RELJIĆ (MONTR)
5
5
ANDREJ VARCHOL (TAEKWON)
81
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
F036
97
6
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
17
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
F037
5
4
ANDREJ VARCHOL (TAEKWON)
81
0
VICTOR VATTA (TKSUŠAK)
F046
97
2
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
5
4
ANDREJ VARCHOL (TAEKWON)
Dobitniki medalj
1. ANDREJ VARCHOL, Black Tiger Snina
2. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar
3. VICTOR VATTA, SUŠAK
3. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
Mlađi kadetkinje -47
F024
507
0
NINA BARUŠIĆ (OSVI)
230
7
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
454
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
F025
341
4
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
425
7
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
400
KARLA CICVARIĆ (SUTLA )
F038
230
2
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
454
4
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
F039
425
5
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
400
1
KARLA CICVARIĆ (SUTLA )
F047
454
9
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
425
6
SONJA SCROBOGNA (TKSUŠAK)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. SONJA SCROBOGNA, SUŠAK
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. KARLA CICVARIĆ, Sutla Šenkovec
Mlađi kadetkinje +51
F026
540
14
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
256
1
BRIGITA HOLENDA (ZAPRSC)
212
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
F027
433
0
KJARA KOVAČEVIĆ RAMADANI (MAKSMR)
33
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
253
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPRSC)
F040
540
10
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
212
9
ĐANA HASKIĆ (TKSUŠAK)
F041
33
3
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
253
6
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPRSC)
F048
540
2
SARA MALJKOVIĆ (OSVI)
253
3
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPRSC)
Dobitniki medalj
1. BARBARA SLIŠKOVIĆ, Zaprešić
2. SARA MALJKOVIĆ, Osvit
3. TIA KOROŠEC, Novalja
3. ĐANA HASKIĆ, SUŠAK