Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area J
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -24
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -24
H045
153
6
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
123
0
LEON MUJKANOVIĆ (MTA)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. LEON MUJKANOVIĆ, M.T.A.
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -30
H001
114
7
MARKO DRLJO (BIST)
340
8
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H002
590
7
LUKA MATIJAS (KOZARA)
271
11
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H003
335
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
100
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
299
IVAN VARGA (JASTREB)
442
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H004
113
16
JAN FLEGAR (BIST)
28
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
359
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
245
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
BORNA BERTIĆ (FOX)
H005
164
6
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
456
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
138
ERIK KURON (TAJFUN)
408
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H017
340
0
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H018
271
8
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H019
335
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
299
0
IVAN VARGA (JASTREB)
H020
442
7
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
0
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H021
113
0
JAN FLEGAR (BIST)
359
0
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
H022
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
4
BORNA BERTIĆ (FOX)
H023
456
0
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H024
138
0
ERIK KURON (TAJFUN)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H033
340
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
271
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
H034
335
10
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
442
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
H035
113
15
JAN FLEGAR (BIST)
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
H036
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H041
271
0
MATEJ MIHALIC (TKV)
335
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H042
113
5
JAN FLEGAR (BIST)
296
3
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H046
271
3
MATEJ MIHALIC (TKV)
113
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
Mlađi kadeti -36
H006
321
2
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
257
5
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
H007
390
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
501
5
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H008
274
7
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
154
2
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
582
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H009
305
0
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
556
0
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
H010
216
5
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
254
1
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
H011
302
4
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H012
432
1
DOMAGOJ PEZER (MAKSMR)
99
7
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
H013
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
137
0
TAMAS LOVASZ (TAJFUN)
H014
529
3
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
148
4
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
GRGA DUGAC (ORI)
H015
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
463
1
MARTIN KUŠTER (TKDDS)
231
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H016
391
3
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
376
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H025
257
6
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
501
19
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H026
274
5
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
582
3
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H027
305
11
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
216
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H028
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
0
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H029
99
8
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
H030
148
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
13
GRGA DUGAC (ORI)
H031
278
14
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
231
1
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H032
376
11
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H037
501
4
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
274
11
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
H038
216
14
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
H039
99
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
368
5
GRGA DUGAC (ORI)
H040
278
7
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
376
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
H043
274
8
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
216
2
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H044
368
1
GRGA DUGAC (ORI)
278
11
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
H047
274
4
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb
3. GRGA DUGAC, Orion
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK