Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -43
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadetkinje A -33
Juniori -78
Mlađi kadetkinje -27
E001
44
5
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
150
3
LEONI POLOVIĆ (TKD KAR)
334
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
593
EMA SAMARZIJA (PANTERA)
413
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
431
MIDZOR KALA (PANTERA)
575
ALLANI SABLJAK (VG)
382
LANA ROGAR (TIGAZ)
430
LUCIJA OMEJC (METALC)
E014
44
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
334
11
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
E015
593
0
EMA SAMARZIJA (PANTERA)
413
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
E016
431
2
MIDZOR KALA (PANTERA)
575
3
ALLANI SABLJAK (VG)
E017
382
13
LANA ROGAR (TIGAZ)
430
3
LUCIJA OMEJC (METALC)
E034
334
2
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
413
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
E035
575
2
ALLANI SABLJAK (VG)
382
6
LANA ROGAR (TIGAZ)
E045
334
4
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
382
1
LANA ROGAR (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. ALLANI SABLJAK, Velika Gorica