Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -33
Juniori +78
Mlađi kadeti -30
H001
114
7
MARKO DRLJO (BIST)
340
8
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H002
590
7
LUKA MATIJAS (KOZARA)
271
11
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H003
335
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
100
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
299
IVAN VARGA (JASTREB)
442
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H004
113
16
JAN FLEGAR (BIST)
28
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
359
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
245
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
BORNA BERTIĆ (FOX)
H005
164
6
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
456
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
138
ERIK KURON (TAJFUN)
408
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H017
340
0
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H018
271
8
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H019
335
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
299
0
IVAN VARGA (JASTREB)
H020
442
7
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
0
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H021
113
0
JAN FLEGAR (BIST)
359
0
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
H022
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
4
BORNA BERTIĆ (FOX)
H023
456
0
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H024
138
0
ERIK KURON (TAJFUN)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H033
340
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
271
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
H034
335
10
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
442
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
H035
113
15
JAN FLEGAR (BIST)
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
H036
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H041
271
0
MATEJ MIHALIC (TKV)
335
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H042
113
5
JAN FLEGAR (BIST)
296
3
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H046
271
3
MATEJ MIHALIC (TKV)
113
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
Mlađi kadetkinje -33
J001
293
8
NINA GABRIĆ (JASTREB)
562
2
ANA MIŠERIĆ (VG)
546
ANDREA BARTULAC (GACKA)
263
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
ENA KNEZIĆ (FOX)
J002
525
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
102
10
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
TEODORA RADAK (BANJICA)
J003
384
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
569
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
DANIA SALZER (METALC)
58
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
412
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
511
LANA KOPJAR (OSVI)
441
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J010
293
0
NINA GABRIĆ (JASTREB)
546
22
ANDREA BARTULAC (GACKA)
J011
263
1
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
8
ENA KNEZIĆ (FOX)
J012
102
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
4
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J013
49
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
0
TEODORA RADAK (BANJICA)
J014
569
4
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
11
LORENA KABIĆ (JASTREB)
J015
557
11
DANIA SALZER (METALC)
58
10
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
J016
412
14
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
2
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
J017
511
1
LANA KOPJAR (OSVI)
441
13
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J030
546
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
83
0
ENA KNEZIĆ (FOX)
J031
380
7
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
5
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
J032
289
0
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
6
DANIA SALZER (METALC)
J033
412
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
441
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J042
546
4
ANDREA BARTULAC (GACKA)
380
0
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J043
557
5
DANIA SALZER (METALC)
412
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
J048
546
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
557
0
DANIA SALZER (METALC)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. DANIA SALZER, METALAC
3. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
Juniori +78
A011
443
17
IVAN MARINIĆ (ZAGREB)
237
4
MIHAEL ROHTEK (KORYOVŽ)
A012
220
11
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
310
2
JOSIP STOJANOVIĆ (SPRTUS)
A031
443
5
IVAN MARINIĆ (ZAGREB)
220
12
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
Medalists
1. LUCIJAN KOBAL, DRAGON
2. IVAN MARINIĆ, Zagreb
3. JOSIP STOJANOVIĆ, SPIRITUS
3. MIHAEL ROHTEK, Koryo Varaždin