Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadetkinje -33
Kadetkinje A -51
Kadeti B -45
Kadeti B -57
Kadetkinje B -59
Seniori -80
Mlađi kadetkinje -33
J001
293
8
NINA GABRIĆ (JASTREB)
562
2
ANA MIŠERIĆ (VG)
546
ANDREA BARTULAC (GACKA)
263
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
ENA KNEZIĆ (FOX)
J002
525
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
102
10
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
TEODORA RADAK (BANJICA)
J003
384
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
569
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
DANIA SALZER (METALC)
58
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
412
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
511
LANA KOPJAR (OSVI)
441
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J010
293
0
NINA GABRIĆ (JASTREB)
546
22
ANDREA BARTULAC (GACKA)
J011
263
1
SARA MURVIĆ (ZAPRSC)
83
8
ENA KNEZIĆ (FOX)
J012
102
2
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
380
4
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J013
49
0
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
20
0
TEODORA RADAK (BANJICA)
J014
569
4
MARIJA BOROVIĆ (VG)
289
11
LORENA KABIĆ (JASTREB)
J015
557
11
DANIA SALZER (METALC)
58
10
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
J016
412
14
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
198
2
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
J017
511
1
LANA KOPJAR (OSVI)
441
13
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J030
546
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
83
0
ENA KNEZIĆ (FOX)
J031
380
7
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
49
5
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
J032
289
0
LORENA KABIĆ (JASTREB)
557
6
DANIA SALZER (METALC)
J033
412
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
441
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
J042
546
4
ANDREA BARTULAC (GACKA)
380
0
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
J043
557
5
DANIA SALZER (METALC)
412
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
J048
546
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
557
0
DANIA SALZER (METALC)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. DANIA SALZER, METALAC
3. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin