Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadetkinje -36
Juniorke -49
Mlađi kadeti -30
H001
114
7
MARKO DRLJO (BIST)
340
8
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H002
590
7
LUKA MATIJAS (KOZARA)
271
11
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H003
335
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
100
5
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
299
IVAN VARGA (JASTREB)
442
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H004
113
16
JAN FLEGAR (BIST)
28
2
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
359
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
245
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
BORNA BERTIĆ (FOX)
H005
164
6
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
456
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
138
ERIK KURON (TAJFUN)
408
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H017
340
0
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
355
0
MARTIN JUHASZ (SATENG)
H018
271
8
MATEJ MIHALIC (TKV)
156
6
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
H019
335
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
299
0
IVAN VARGA (JASTREB)
H020
442
7
FRAN ŠERER (ZAGREB)
265
0
VEDRAN POLJAK (ZAPRSC)
H021
113
0
JAN FLEGAR (BIST)
359
0
SAMUEL GASPAR (KOSICE)
H022
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
82
4
BORNA BERTIĆ (FOX)
H023
456
0
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H024
138
0
ERIK KURON (TAJFUN)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H033
340
10
NIKOLAJ BULATOVIC (PANTAR)
271
12
MATEJ MIHALIC (TKV)
H034
335
10
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
442
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
H035
113
15
JAN FLEGAR (BIST)
245
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
H036
296
1
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
408
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
H041
271
0
MATEJ MIHALIC (TKV)
335
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
H042
113
5
JAN FLEGAR (BIST)
296
3
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
H046
271
3
MATEJ MIHALIC (TKV)
113
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATEJ MIHALIC, VRBOVEC
3. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
Mlađi kadetkinje -36
J004
252
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
354
12
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
440
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
J005
563
12
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
392
22
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
414
IMAN OPARDIJA (MED)
J006
567
5
KARLA PRLIĆ (VG)
531
14
MARIS METER (JASTREB)
591
NADJA DRAGIC (KOZARA)
142
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
109
DORA TROHA (BIST)
J007
406
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
526
0
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
166
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
J008
110
2
EMA SEVER (BIST)
386
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
571
SARA ANĐELIĆ (VG)
J009
572
1
SARA HABIJANČIĆ (VG)
555
0
BARBARA KISIĆ (METALC)
101
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
383
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
548
KARLA LONČAR (GACKA)
J018
354
16
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
440
4
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
J019
392
3
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
414
6
IMAN OPARDIJA (MED)
J020
531
1
MARIS METER (JASTREB)
591
12
NADJA DRAGIC (KOZARA)
J021
142
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
109
0
DORA TROHA (BIST)
J022
406
11
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
166
9
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
J023
386
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
571
7
SARA ANĐELIĆ (VG)
J024
572
3
SARA HABIJANČIĆ (VG)
101
16
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
J025
383
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
548
4
KARLA LONČAR (GACKA)
J034
354
9
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
414
0
IMAN OPARDIJA (MED)
J035
591
1
NADJA DRAGIC (KOZARA)
109
5
DORA TROHA (BIST)
J036
406
12
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
571
3
SARA ANĐELIĆ (VG)
J037
101
4
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
548
2
KARLA LONČAR (GACKA)
J044
354
1
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
109
9
DORA TROHA (BIST)
J045
406
3
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
101
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
J049
109
1
DORA TROHA (BIST)
406
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. DORA TROHA, Bistra
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. NIKA PALIĆ, Dubrava
Juniorke -49
C022
136
0
LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ (TKTRNJE)
586
19
DIANA BIZJAK (FOX)
C023
592
14
MILICA STUPAR (KOZARA)
327
2
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (PANTAR)
C041
586
12
DIANA BIZJAK (FOX)
592
0
MILICA STUPAR (KOZARA)
Medalists
1. DIANA BIZJAK, Fox
2. MILICA STUPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ, TK TRNJE
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, TKD PANTAR