Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadeti A -65
Kadeti A +65
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -68
Juniori -78
Juniorke -46
Juniorke -55
Juniorke -59
Seniori -68
Seniori -80
Seniori +80
Seniorke -67
Mlađi kadetkinje -36
J004
252
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
354
12
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
440
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
J005
563
12
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
392
22
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
414
IMAN OPARDIJA (MED)
J006
567
5
KARLA PRLIĆ (VG)
531
14
MARIS METER (JASTREB)
591
NADJA DRAGIC (KOZARA)
142
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
109
DORA TROHA (BIST)
J007
406
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
526
0
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
166
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
J008
110
2
EMA SEVER (BIST)
386
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
571
SARA ANĐELIĆ (VG)
J009
572
1
SARA HABIJANČIĆ (VG)
555
0
BARBARA KISIĆ (METALC)
101
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
383
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
548
KARLA LONČAR (GACKA)
J018
354
16
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
440
4
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
J019
392
3
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
414
6
IMAN OPARDIJA (MED)
J020
531
1
MARIS METER (JASTREB)
591
12
NADJA DRAGIC (KOZARA)
J021
142
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
109
0
DORA TROHA (BIST)
J022
406
11
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
166
9
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
J023
386
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
571
7
SARA ANĐELIĆ (VG)
J024
572
3
SARA HABIJANČIĆ (VG)
101
16
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
J025
383
2
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
548
4
KARLA LONČAR (GACKA)
J034
354
9
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
414
0
IMAN OPARDIJA (MED)
J035
591
1
NADJA DRAGIC (KOZARA)
109
5
DORA TROHA (BIST)
J036
406
12
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
571
3
SARA ANĐELIĆ (VG)
J037
101
4
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
548
2
KARLA LONČAR (GACKA)
J044
354
1
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
109
9
DORA TROHA (BIST)
J045
406
3
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
101
0
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
J049
109
1
DORA TROHA (BIST)
406
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. DORA TROHA, Bistra
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. NIKA PALIĆ, Dubrava