Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -65
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B +59
Mlađi kadetkinje -30
G020
389
0
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
47
11
DORA JAZVIĆ (RUG)
225
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
357
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
369
LUCIJA JELIC (PANTERA)
104
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
399
LENA DINKOVIĆ (MED)
74
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
342
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
G033
47
8
DORA JAZVIĆ (RUG)
225
0
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
G034
357
2
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
369
12
LUCIJA JELIC (PANTERA)
G035
104
2
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
399
4
LENA DINKOVIĆ (MED)
G036
74
21
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
342
4
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
G043
47
5
DORA JAZVIĆ (RUG)
369
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
G044
399
2
LENA DINKOVIĆ (MED)
74
5
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
G048
47
7
DORA JAZVIĆ (RUG)
74
3
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
Osvajači medalja
1. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
2. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
3. LUCIJA JELIC, Pantera
3. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad