Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Kadetkinje A -44
Kadeti B -57
Mlađi kadeti -39
F001
385
0
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
282
0
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F002
196
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
266
4
VIKTOR KLEPAC (ZAPRSC)
50
TONI DUJIĆ (RUG)
F003
193
8
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
241
3
SVEN LISJAK (ZGDUB)
181
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F004
195
9
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
277
3
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
179
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F005
537
15
MARIN HORVAT (OSVI)
262
3
MIRO JURKIĆ (ZAPRSC)
269
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F006
300
4
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
259
1
EUGEN KARAKAŠ (ZAPRSC)
48
IVAN MATIĆ (RUG)
190
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F007
282
5
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
577
4
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
F008
196
0
NEJC LAZAR (TKD KBK)
50
10
TONI DUJIĆ (RUG)
F009
193
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
181
13
MATEJ HORVATH (KOSICE)
F010
295
0
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
451
0
IVAN STAROVEŠKI (TKDDS)
F011
195
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
179
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
F012
537
7
MARIN HORVAT (OSVI)
269
2
PATRIK SUČIĆ (SAJNAM)
F013
300
3
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
48
11
IVAN MATIĆ (RUG)
F014
190
10
LAN LAVRINC (TKD KBK)
453
4
FILIP SAMARŽIJA (TKDDS)
F028
282
4
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
50
3
TONI DUJIĆ (RUG)
F029
181
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
295
7
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F030
195
1
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
F031
48
0
IVAN MATIĆ (RUG)
190
0
LAN LAVRINC (TKD KBK)
F042
282
1
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
295
6
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
F043
537
2
MARIN HORVAT (OSVI)
48
1
IVAN MATIĆ (RUG)
F049
295
2
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
537
1
MARIN HORVAT (OSVI)
Medalists
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. MARIN HORVAT, Osvit
3. LUKA TOMIĆ, Jastreb
3. IVAN MATIĆ, RUGVICA