Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -43
Kadetkinje A -44
Kadeti B -57
Mlađi kadetkinje -43
E004
559
2
KATJA PAVLINIĆ (METALC)
455
7
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
115
NICOLE FUMIĆ (BIST)
395
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
258
EMA JAGIĆ (ZAPRSC)
E005
290
7
MATEA ZELJKO (JASTREB)
497
4
HELENA CUKOR (OSVI)
411
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
34
ANA STIMAC (PANTERA)
378
INJA MEIĆ (TIGAZ)
E022
455
4
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
115
3
NICOLE FUMIĆ (BIST)
E023
395
10
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
258
0
EMA JAGIĆ (ZAPRSC)
E024
290
0
MATEA ZELJKO (JASTREB)
411
1
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
E025
34
4
ANA STIMAC (PANTERA)
378
9
INJA MEIĆ (TIGAZ)
E038
455
5
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
395
1
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
E039
411
5
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
378
2
INJA MEIĆ (TIGAZ)
E047
455
10
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
411
7
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
2. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. INJA MEIĆ, Tigar Zagreb