Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
BANIJA PANDAS
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fox
Futura
GACKA
GAIANA
Goldstars
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
M.T.A.
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Radnik
RUGVICA
Sajnami
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
VUKOVI
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (male) -57
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -59
Cadets A (male) -57
D006
22
9
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
219
6
JURE PAJK (DRGNSLO)
170
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
25
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
275
DAVID PLAŠĆ (JASTREB)
D025
22
7
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
170
3
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
D026
25
14
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
275
2
DAVID PLAŠĆ (JASTREB)
D044
22
5
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
25
6
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
Medalists
1. PATRIK BRADAC, Ilyo TKD SKP Kosice
2. RICCARDO SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. DAVID PLAŠĆ, Jastreb
3. MIHOVIL BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
Cadets A (female) -51
C006
291
2
MIA VEKIĆ (JASTREB)
197
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
C007
573
4
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
564
0
BARBARA TARANDEK (VG)
C008
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
437
0
BARBARA MARINOVIĆ (KNVINOG)
C009
539
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
61
9
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
C028
197
5
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
573
3
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
C029
24
12
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
539
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
C044
197
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
24
13
LETIZIA POGGIO (ANTONIO)
Medalists
1. LETIZIA POGGIO, Centro Taekwondo Alessandria
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Cadets A (female) -59
B001
344
12
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
403
3
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B002
23
8
SONIA PUPPO (ANTONIO)
133
5
ZSUZSANNA LESTYAN GODA (TAJFUN)
B003
444
0
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
485
1
LARA PRIGLED (OSVI)
323
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
B022
344
5
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
23
4
SONIA PUPPO (ANTONIO)
B023
485
10
LARA PRIGLED (OSVI)
323
9
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
B041
344
3
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
485
1
LARA PRIGLED (OSVI)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. LARA PRIGLED, Osvit
3. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota