Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Ljetni Jastreb Limač Kup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick 4 - (muški) 2011
Kick 6 - (muški) 2013
Kick 3 - (ženski) 2010
Kick 6 - (ženski) 2013
Family Kick 4 - (muški) 2011
Family Kick 5 - (muški) 2012
Family Kick 6 - (muški) 2013
Family Kick 6 - (ženski) 2013
Kick 4 - (muški) 2011
K006
18
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
10
0
FRAN TURJANSKI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NOA PRADEGAN, Jastreb
2. FRAN TURJANSKI, Jastreb
3. ----
3. ----
Kick 6 - (muški) 2013
K007
22
0
BORNA MOSTARAC (JASTREB)
23
0
JAKOV GOLUBIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BORNA MOSTARAC, Jastreb
2. JAKOV GOLUBIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Kick 3 - (ženski) 2010
K003
4
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
8
0
PETRA ČIRJAK (JASTREB)
19
LARA LEDNICKI (JASTREB)
K011
4
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
19
0
LARA LEDNICKI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAURA KOZIĆ, Jastreb
2. LARA LEDNICKI, Jastreb
3. PETRA ČIRJAK, Jastreb
3. ----
Kick 6 - (ženski) 2013
K008
20
0
SARA ČUPORT (JASTREB)
21
0
MIJA GOLUBIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MIJA GOLUBIĆ, Jastreb
2. SARA ČUPORT, Jastreb
3. ----
3. ----
Family Kick 4 - (muški) 2011
K004
7
0
BORNA JANKOVIĆ (JASTREB)
5
0
MATIJA VIDEC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BORNA JANKOVIĆ, Jastreb
2. MATIJA VIDEC, Jastreb
3. ----
3. ----
Family Kick 5 - (muški) 2012
K009
25
0
DOMAGOJ JOZIĆ (JASTREB)
24
0
ŠIME KNEZ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ JOZIĆ, Jastreb
2. ŠIME KNEZ, Jastreb
3. ----
3. ----
Family Kick 6 - (muški) 2013
K005
11
0
BORNA MOSTARAC (JASTREB)
15
0
JAKOV GOLUBIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. BORNA MOSTARAC, Jastreb
2. JAKOV GOLUBIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Family Kick 6 - (ženski) 2013
K001
6
0
SARA ČUPORT (JASTREB)
3
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
K002
9
0
SARA TURJANSKI (JASTREB)
13
0
ANDREA NINA ANDRIJEVIĆ (JASTREB)
K010
3
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
9
0
SARA TURJANSKI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MATEA RAIĆ, Jastreb
2. SARA TURJANSKI, Jastreb
3. SARA ČUPORT, Jastreb
3. ANDREA NINA ANDRIJEVIĆ, Jastreb