Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
MALA OLIMPIJADA 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
"SPARTAK" Prijedor
"ZVORNIK"
Balkana Mrkonjic Grad
BROD
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
Karlovac
Kobra
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirke -44
Mali olimpijci -23
Mali olimpijci -27
Mali olimpijci +40
Male olimpijke -21
Pionirke -44
C011
90
7
NADINA MEHMEDOVIC (TKDS)
414
9
ANDJELA BROCETA (SOKOL)
400
NINA LICANIN (KOZARA)
C012
256
7
AMINA HRVAT (TIM BOS)
232
8
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
313
EJLA GORO (TKDNGS)
C038
414
12
ANDJELA BROCETA (SOKOL)
400
10
NINA LICANIN (KOZARA)
C039
232
10
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
313
7
EJLA GORO (TKDNGS)
C060
414
0
ANDJELA BROCETA (SOKOL)
232
0
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
Medalists
1. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
2. ANDJELA BROCETA, SOKOL
3. EJLA GORO, Novi Grad Sarajevo
3. NINA LICANIN, TKD/Kozara/ Prijedor
Mali olimpijci -23
A.001
77
15
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
103
1
AMAR BAJRIC (TKDS)
35
BOJAN PETROVIC (JOP)
A.002
382
0
VIKTOR VUKIĆ (KOZARA)
483
0
PETAR MITROVIĆ (SOKOL)
84
ĐORĐE SARIĆ (DERVENT)
A.003
356
0
DAMJAN MUDRINIĆ (KOZARA)
319
0
FILIP ZEKANOVIC (JOP)
193
FILIP JAZVIĆ (RUG)
231
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
200
VLADAN MILANOVIC (SOKOL)
A.021
77
8
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
35
6
BOJAN PETROVIC (JOP)
A.022
483
6
PETAR MITROVIĆ (SOKOL)
84
1
ĐORĐE SARIĆ (DERVENT)
A.023
356
1
DAMJAN MUDRINIĆ (KOZARA)
193
10
FILIP JAZVIĆ (RUG)
A.024
231
10
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
200
6
VLADAN MILANOVIC (SOKOL)
A.053
77
2
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
483
7
PETAR MITROVIĆ (SOKOL)
A.054
193
13
FILIP JAZVIĆ (RUG)
231
0
DRAGAN MARIC (ZNKRS)
A.073
483
8
PETAR MITROVIĆ (SOKOL)
193
2
FILIP JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. PETAR MITROVIĆ, SOKOL
2. FILIP JAZVIĆ, RUGVICA
3. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. DRAGAN MARIC, "ZVORNIK"
Mali olimpijci -27
A.007
282
5
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
80
4
MAKSIM STOJANOVIC (LJUBIJA)
A.008
167
3
LUKA TOPALOVIĆ (DERVENT)
441
15
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
A.009
358
4
JOVAN STOJANOVIĆ (KOZARA)
136
13
SAVO LUČIĆ (DERVENT)
339
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.010
233
6
MILAN SANDIC (ZNKRS)
141
11
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
164
ANDREJ DUŠANIĆ (DERVENT)
A.011
113
12
LUKA BODIROGIC (JOP)
203
0
DARIS ALIHODŽIĆ (SOKOL)
222
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
A.029
282
8
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
441
7
AHMED BEGOVAC (TKD NUR)
A.030
136
3
SAVO LUČIĆ (DERVENT)
339
4
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.031
141
15
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
164
0
ANDREJ DUŠANIĆ (DERVENT)
A.032
113
9
LUKA BODIROGIC (JOP)
222
3
NIDAL MAŠIĆ (BUGOJNO)
A.057
282
4
MUHAMED HUREM (TKDOLC)
339
7
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
A.058
141
7
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
113
14
LUKA BODIROGIC (JOP)
A.075
339
4
NEMANJA GLIGOREVIC (SOKOL)
113
6
LUKA BODIROGIC (JOP)
Medalists
1. LUKA BODIROGIC, JOPA
2. NEMANJA GLIGOREVIC, SOKOL
3. ELDIN MUMINOVIC, Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
3. MUHAMED HUREM, Olimpic Sarajevo
Mali olimpijci +40
A.040
306
2
ANES BORIĆ (TKDNGS)
229
6
ANDREJ KESER (ZNKRS)
338
MIRSAD ALIĆ (START)
A.064
229
0
ANDREJ KESER (ZNKRS)
338
0
MIRSAD ALIĆ (START)
Medalists
1. MIRSAD ALIĆ, START
2. ANDREJ KESER, "ZVORNIK"
3. ANES BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Male olimpijke -21
A.018
359
16
ANA STOJANOVIĆ (KOZARA)
469
4
MIRJANA LUČIĆ (DERVENT)
230
NADJA RELJIC (ZNKRS)
362
KRISTIJANA VUJASIN (KOZARA)
58
TEA TEPIĆ (DERVENT)
A.047
359
0
ANA STOJANOVIĆ (KOZARA)
230
0
NADJA RELJIC (ZNKRS)
A.048
362
17
KRISTIJANA VUJASIN (KOZARA)
58
8
TEA TEPIĆ (DERVENT)
A.070
359
6
ANA STOJANOVIĆ (KOZARA)
362
2
KRISTIJANA VUJASIN (KOZARA)
Medalists
1. ANA STOJANOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
2. KRISTIJANA VUJASIN, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ----
3. TEA TEPIĆ, DERVENTA