Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Metalac Zagreb Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -27
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -57
Kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -27
1023
138
2
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
130
3
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
1024
202
13
EMA ZALOKER (VG)
170
1
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
1045
130
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
202
13
EMA ZALOKER (VG)
Osvajači medalja
1. EMA ZALOKER, Velika Gorica
2. MARA SAMARZIJA, Pantera
3. GABRIELA ŠTURLIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
Kadeti -37
2003
171
0
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
151
14
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
129
IAN MIDZOR (PANTERA)
2028
151
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
129
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Osvajači medalja
1. IAN MIDZOR, Pantera
2. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
3. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
3. ----
Kadeti -41
2001
186
18
VITO JELIC (PANTERA)
178
0
DENIS VELCIC (METALC)
195
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2002
16
5
FRAN RADEK (METALC)
116
0
TONI DUJIĆ (RUG)
110
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2017
186
16
VITO JELIC (PANTERA)
195
3
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2018
16
5
FRAN RADEK (METALC)
110
2
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2039
186
8
VITO JELIC (PANTERA)
16
7
FRAN RADEK (METALC)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN RADEK, METALAC
3. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
3. KARLO MARINKOVIĆ, Cobra
Kadeti -57
2007
132
5
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
87
8
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
2008
24
7
TIN RIBIĆ (METALC)
122
10
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
2031
87
13
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
122
1
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ANTE RONCEVIC, Pantera
3. TIN RIBIĆ, METALAC
Kadetkinje -33
2009
175
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
180
9
ANDREA BARTULAC (GACKA)
128
NIKA KOLAREK (PANTERA)
2032
180
13
ANDREA BARTULAC (GACKA)
128
3
NIKA KOLAREK (PANTERA)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. NIKA KOLAREK, Pantera
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----