Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Metalac Zagreb Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -41
Kick (muški) -2 (2009)
Kick (ženski) -1 (2008)
Mlađe kadetkinje -36
1009
209
2
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
69
10
ENA KULIĆ (METALC)
205
DORA AŠONJA (RUG)
176
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1034
69
9
ENA KULIĆ (METALC)
205
4
DORA AŠONJA (RUG)
1035
176
6
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
12
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1051
69
16
ENA KULIĆ (METALC)
93
4
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. ENA KULIĆ, METALAC
2. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Kadeti -41
2001
186
18
VITO JELIC (PANTERA)
178
0
DENIS VELCIC (METALC)
195
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2002
16
5
FRAN RADEK (METALC)
116
0
TONI DUJIĆ (RUG)
110
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2017
186
16
VITO JELIC (PANTERA)
195
3
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2018
16
5
FRAN RADEK (METALC)
110
2
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2039
186
8
VITO JELIC (PANTERA)
16
7
FRAN RADEK (METALC)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN RADEK, METALAC
3. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
3. KARLO MARINKOVIĆ, Cobra
Kick (muški) -2 (2009)
K002
164
0
GABRIJEL VARENICA (S.SOKOL)
220
0
ROKO BELAK (M. GRAD)
228
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
K002B
220
0
ROKO BELAK (M. GRAD)
228
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN MARIĆ, RUGVICA
2. ROKO BELAK, MARTIN GRAD
3. GABRIJEL VARENICA, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Kick (ženski) -1 (2008)
K003
117
0
LAURA POSLON (RUG)
219
0
LUCIJA MIKULIĆ (M. GRAD)
K004
224
0
VANESA SULJKANOVIĆ (RUG)
83
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
K005
117
0
LAURA POSLON (RUG)
83
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. VIKTORIA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. VANESA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
3. LUCIJA MIKULIĆ, MARTIN GRAD