Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Metalac Zagreb Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -59
Juniori -68
Juniorke -49
Juniorke -55
Juniorke +68
Seniori - 68
Seniori +80
Seniorke -49
Seniorke -57
Mlađi kadeti -30
1017
189
4
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
226
2
TARIK EGRLIC (FRENKI)
1018
50
4
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
2
12
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
1042
189
4
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
2
10
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
3. MUHAMMED HADZIC, tkd frenki
3. TARIK EGRLIC, tkd frenki
Mlađi kadeti -51
1041
3
4
FILIP CAVOR (METALC)
181
7
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Medalists
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. FILIP CAVOR, METALAC
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
1004
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
85
2
LEA PACEK (GROBNIK)
1005
203
5
EMILY MOLNAR (OGRC)
7
4
ANA KARLUŠIĆ (METALC)
1006
212
3
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
169
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1030
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
203
1
EMILY MOLNAR (OGRC)
1031
169
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1049
196
2
ALLANI SABLJAK (VG)
194
11
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. ALLANI SABLJAK, Velika Gorica
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMILY MOLNAR, OGRC Novska
Mlađe kadetkinje -33
1007
204
12
MARIJA BOROVIĆ (VG)
188
0
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
211
MARTA HORVAT (ČIGRA)
1008
199
2
DORA HABIJANČIĆ (VG)
9
1
DANIA SALZER (METALC)
111
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1032
204
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
211
1
MARTA HORVAT (ČIGRA)
1033
199
0
DORA HABIJANČIĆ (VG)
111
7
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1050
204
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
111
4
LORA MARINKOVIĆ (COB)
Medalists
1. MARIJA BOROVIĆ, Velika Gorica
2. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. DORA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
Mlađe kadetkinje -36
1009
209
2
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
69
10
ENA KULIĆ (METALC)
205
DORA AŠONJA (RUG)
176
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1034
69
9
ENA KULIĆ (METALC)
205
4
DORA AŠONJA (RUG)
1035
176
6
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
12
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1051
69
16
ENA KULIĆ (METALC)
93
4
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ENA KULIĆ, METALAC
2. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Mlađe kadetkinje -39
1010
206
2
SARA ANĐELIĆ (VG)
182
8
KARLA LONČAR (GACKA)
1011
197
6
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1012
207
0
SARA HABIJANČIĆ (VG)
113
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
1013
121
10
MARIS METER (JASTREB)
101
1
LARA PEZELJ (METALC)
1036
182
2
KARLA LONČAR (GACKA)
210
7
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1037
207
4
SARA HABIJANČIĆ (VG)
121
1
MARIS METER (JASTREB)
1052
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
207
5
SARA HABIJANČIĆ (VG)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. SARA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MARIS METER, Jastreb
Mlađe kadetkinje -43
1014
213
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
98
1
BARBARA KISIĆ (METALC)
1015
68
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
200
8
EMA KUČIŠ (VG)
1016
168
14
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
82
2
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
8
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
1038
213
10
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
200
4
EMA KUČIŠ (VG)
1039
168
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
8
0
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
1053
213
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
168
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. EMA KUČIŠ, Velika Gorica
3. SARA BAKALOVIĆ, METALAC
Kadeti -41
2001
186
18
VITO JELIC (PANTERA)
178
0
DENIS VELCIC (METALC)
195
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2002
16
5
FRAN RADEK (METALC)
116
0
TONI DUJIĆ (RUG)
110
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2017
186
16
VITO JELIC (PANTERA)
195
3
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2018
16
5
FRAN RADEK (METALC)
110
2
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2039
186
8
VITO JELIC (PANTERA)
16
7
FRAN RADEK (METALC)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN RADEK, METALAC
3. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
3. KARLO MARINKOVIĆ, Cobra
Kadeti -45
2004
221
4
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
179
1
ROKO LIVADA (METALC)
2005
79
0
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
22
0
MIHAEL PAVLEK (METALC)
2029
221
3
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
79
6
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MIHAEL PAVLEK, METALAC
3. ROKO LIVADA, METALAC
Kadeti -49
2006
89
0
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
104
8
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
2030
104
24
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
0
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. MISLAV VRDOLJAK, METALAC
2. SAID ORMANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----
Kadeti -53
2019
103
5
MATEJ NIKOLIĆ (METALC)
108
0
SIMONE PALMERI (FS_TS)
Medalists
1. MATEJ NIKOLIĆ, METALAC
2. SIMONE PALMERI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
3. ----
Kadeti -57
2007
132
5
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
87
8
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
2008
24
7
TIN RIBIĆ (METALC)
122
10
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
2031
87
13
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
122
1
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ANTE RONCEVIC, Pantera
3. TIN RIBIĆ, METALAC
Kadetkinje -44
2013
73
1
LARA MARAS (SUTLA )
143
1
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
100
KATJA PAVLINIĆ (METALC)
2035
143
13
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
100
6
KATJA PAVLINIĆ (METALC)
Medalists
1. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
2. KATJA PAVLINIĆ, METALAC
3. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
3. ----
Kadetkinje -47
2020
133
0
PAULA BOČKAJ (CONTRA)
155
0
EMA SARTA (METALC)
Medalists
1. PAULA BOČKAJ, Contra
2. EMA SARTA, METALAC
3. ----
3. ----
Kadetkinje -59
2015
147
10
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
20
0
VIDA KRUŠIĆ (METALC)
25
IRA BRAUS (METALC)
2037
147
9
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
25
0
IRA BRAUS (METALC)
Medalists
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS
2. IRA BRAUS, METALAC
3. VIDA KRUŠIĆ, METALAC
3. ----
Juniori -68
81
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
2016
33
9
IVAN SAMAC (METALC)
78
1
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
2038
81
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
33
0
IVAN SAMAC (METALC)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. IVAN SAMAC, METALAC
3. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Juniorke -49
2023
153
2
LAURA JURKOVIĆ (ZTŠ)
66
17
NINA MARIN (METALC)
Medalists
1. NINA MARIN, METALAC
2. LAURA JURKOVIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. ----
3. ----
Juniorke -55
2025
71
0
JOSIPA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
37
0
NIKA GOLOBIĆ (METALC)
Medalists
1. JOSIPA ŽERJAVIĆ, Sutla Šenkovec
2. NIKA GOLOBIĆ, METALAC
3. ----
3. ----
Juniorke +68
2027
70
8
EMMA BALJA (SUTLA )
135
5
KATJA JAKUŠ (METALC)
Medalists
1. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec
2. KATJA JAKUŠ, METALAC
3. ----
3. ----
Seniori - 68
3007
191
0
ANTONIO ŠEGOTA (METALC)
31
0
FILIP BESEDNIK (METALC)
Medalists
1. ANTONIO ŠEGOTA, METALAC
2. FILIP BESEDNIK, METALAC
3. ----
3. ----
Seniori +80
3008
60
2
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
32
5
IVAN RADOŠ (METALC)
Medalists
1. IVAN RADOŠ, METALAC
2. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
3. ----
3. ----
Seniorke -49
3004
40
12
TENA MARINOVIĆ (METALC)
63
1
CURRI BEATRICE (SENIOR)
51
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
3010
40
5
TENA MARINOVIĆ (METALC)
51
1
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
Medalists
1. TENA MARINOVIĆ, METALAC
2. INDIRA FAZLIC, tkd frenki
3. CURRI BEATRICE, Olimpico Trieste
3. ----
Seniorke -57
3005
61
1
BUBBINI MICOL (SENIOR)
65
3
JELENA RAJTMAJER (METALC)
3006
39
6
PAULA TILIĆ (METALC)
185
1
IVANA BRAHA (BMA)
3011
65
0
JELENA RAJTMAJER (METALC)
39
2
PAULA TILIĆ (METALC)
Medalists
1. PAULA TILIĆ, METALAC
2. JELENA RAJTMAJER, METALAC
3. IVANA BRAHA, BMA Taekwondo
3. BUBBINI MICOL, Olimpico Trieste