Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Metalac Zagreb Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -49
Kadetkinje -41
Juniorke -52
Mlađi kadeti -39
1001
88
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
223
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1002
173
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
144
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
222
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1026
223
8
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
1
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1027
173
5
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
222
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1047
223
2
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
222
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
Mlađi kadeti -47
1040
201
2
LUKA MOLARO (OGRC)
90
9
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. LUKA MOLARO, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
1009
209
2
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
69
10
ENA KULIĆ (METALC)
205
DORA AŠONJA (RUG)
176
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1034
69
9
ENA KULIĆ (METALC)
205
4
DORA AŠONJA (RUG)
1035
176
6
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
12
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1051
69
16
ENA KULIĆ (METALC)
93
4
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. ENA KULIĆ, METALAC
2. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Kadeti -49
2006
89
0
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
104
8
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
2030
104
24
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
0
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. MISLAV VRDOLJAK, METALAC
2. SAID ORMANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----
Kadetkinje -41
2011
120
14
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
92
13
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2012
141
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
166
11
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2034
120
9
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
166
25
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Juniorke -52
2024
96
6
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
154
5
ELENA ĐURIČKOVIĆ (CASPER)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ELENA ĐURIČKOVIĆ, Casper
3. ----
3. ----