Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Metalac Zagreb Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -59
Mlađi kadeti -33
1019
217
1
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
142
7
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
1020
174
2
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
167
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1043
142
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
167
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti -39
1001
88
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
223
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1002
173
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
144
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
222
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1026
223
8
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
1
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1027
173
5
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
222
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1047
223
2
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
222
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
Mlađe kadetkinje -27
1023
138
2
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
130
3
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
1024
202
13
EMA ZALOKER (VG)
170
1
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
1045
130
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
202
13
EMA ZALOKER (VG)
Osvajači medalja
1. EMA ZALOKER, Velika Gorica
2. MARA SAMARZIJA, Pantera
3. GABRIELA ŠTURLIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. CHIARA ČUMORIC, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje -30
1004
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
85
2
LEA PACEK (GROBNIK)
1005
203
5
EMILY MOLNAR (OGRC)
7
4
ANA KARLUŠIĆ (METALC)
1006
212
3
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
169
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1030
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
203
1
EMILY MOLNAR (OGRC)
1031
169
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1049
196
2
ALLANI SABLJAK (VG)
194
11
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. ALLANI SABLJAK, Velika Gorica
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMILY MOLNAR, OGRC Novska
Kadetkinje -37
2010
112
6
MAREA VODOPIJA (COB)
139
4
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
118
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
2033
112
11
MAREA VODOPIJA (COB)
118
4
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
Osvajači medalja
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
3. ----
Kadetkinje -41
2011
120
14
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
92
13
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2012
141
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
166
11
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2034
120
9
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
166
25
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje -44
2013
73
1
LARA MARAS (SUTLA )
143
1
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
100
KATJA PAVLINIĆ (METALC)
2035
143
13
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
100
6
KATJA PAVLINIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. MIA ŠNAJDER, BANIJA PANDAS
2. KATJA PAVLINIĆ, METALAC
3. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
3. ----
Kadetkinje -59
2015
147
10
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
20
0
VIDA KRUŠIĆ (METALC)
25
IRA BRAUS (METALC)
2037
147
9
VERONIKA BILIČIĆ (BAN-PAN)
25
0
IRA BRAUS (METALC)
Osvajači medalja
1. VERONIKA BILIČIĆ, BANIJA PANDAS
2. IRA BRAUS, METALAC
3. VIDA KRUŠIĆ, METALAC
3. ----