Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Metalac Zagreb Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -57
Kadetkinje -41
Kadetkinje -51
Juniori -73
Juniori -78
Mlađi kadeti -43
1003
124
1
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
214
3
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
49
EMAN HADZIC (FRENKI)
123
JAN PINTAR (JASTREB)
216
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1028
214
13
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
49
1
EMAN HADZIC (FRENKI)
1029
123
3
JAN PINTAR (JASTREB)
216
8
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1048
214
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
216
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. JAN PINTAR, Jastreb
3. EMAN HADZIC, tkd frenki
Mlađe kadetkinje -39
1010
206
2
SARA ANĐELIĆ (VG)
182
8
KARLA LONČAR (GACKA)
1011
197
6
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1012
207
0
SARA HABIJANČIĆ (VG)
113
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
1013
121
10
MARIS METER (JASTREB)
101
1
LARA PEZELJ (METALC)
1036
182
2
KARLA LONČAR (GACKA)
210
7
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1037
207
4
SARA HABIJANČIĆ (VG)
121
1
MARIS METER (JASTREB)
1052
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
207
5
SARA HABIJANČIĆ (VG)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. SARA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MARIS METER, Jastreb
Kadeti -57
2007
132
5
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
87
8
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
2008
24
7
TIN RIBIĆ (METALC)
122
10
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
2031
87
13
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
122
1
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ANTE RONCEVIC, Pantera
3. TIN RIBIĆ, METALAC
Kadetkinje -41
2011
120
14
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
92
13
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
2012
141
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
166
11
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2034
120
9
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
166
25
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje -51
2014
125
0
ANTONIA GALIJANIĆ (JASTREB)
74
10
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
114
DORA MAČVANIN (CASPER)
2036
74
5
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
114
7
DORA MAČVANIN (CASPER)
Osvajači medalja
1. DORA MAČVANIN, Casper
2. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
3. ANTONIA GALIJANIĆ, Jastreb
3. ----
Juniori -73
2021
126
8
EDISON OLLURI (JASTREB)
136
4
EUGEN ŠTEKO (TKTRNJE)
Osvajači medalja
1. EDISON OLLURI, Jastreb
2. EUGEN ŠTEKO, TK TRNJE
3. ----
3. ----
Juniori -78
2022
152
14
DINO OBRADOVAC (ZTŠ)
127
1
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DINO OBRADOVAC, Zagrebačka Taekwondo Škola
2. PATRIK POKLEČKI, Jastreb
3. ----
3. ----