Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Metalac Zagreb Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Kadeti -37
Kadeti -49
Mlađi kadeti -33
1019
217
1
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
142
7
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
1020
174
2
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
167
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1043
142
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
167
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti -39
1001
88
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
223
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1002
173
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
144
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
222
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1026
223
8
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
1
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1027
173
5
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
222
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1047
223
2
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
222
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
Kadeti -37
2003
171
0
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
151
14
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
129
IAN MIDZOR (PANTERA)
2028
151
3
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
129
4
IAN MIDZOR (PANTERA)
Medalists
1. IAN MIDZOR, Pantera
2. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
3. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
3. ----
Kadeti -49
2006
89
0
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
104
8
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
2030
104
24
MISLAV VRDOLJAK (METALC)
172
0
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
Medalists
1. MISLAV VRDOLJAK, METALAC
2. SAID ORMANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----