Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Metalac Zagreb Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađi kadeti -33
1019
217
1
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
142
7
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
1020
174
2
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
167
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
1043
142
6
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
167
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. ESED AHMETHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti -43
1003
124
1
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
214
3
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
49
EMAN HADZIC (FRENKI)
123
JAN PINTAR (JASTREB)
216
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1028
214
13
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
49
1
EMAN HADZIC (FRENKI)
1029
123
3
JAN PINTAR (JASTREB)
216
8
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1048
214
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
216
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. JAN PINTAR, Jastreb
3. EMAN HADZIC, tkd frenki
Mlađe kadetkinje -30
1004
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
85
2
LEA PACEK (GROBNIK)
1005
203
5
EMILY MOLNAR (OGRC)
7
4
ANA KARLUŠIĆ (METALC)
1006
212
3
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
169
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1030
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
203
1
EMILY MOLNAR (OGRC)
1031
169
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1049
196
2
ALLANI SABLJAK (VG)
194
11
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. ALLANI SABLJAK, Velika Gorica
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMILY MOLNAR, OGRC Novska
Mlađe kadetkinje -33
1007
204
12
MARIJA BOROVIĆ (VG)
188
0
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
211
MARTA HORVAT (ČIGRA)
1008
199
2
DORA HABIJANČIĆ (VG)
9
1
DANIA SALZER (METALC)
111
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1032
204
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
211
1
MARTA HORVAT (ČIGRA)
1033
199
0
DORA HABIJANČIĆ (VG)
111
7
LORA MARINKOVIĆ (COB)
1050
204
10
MARIJA BOROVIĆ (VG)
111
4
LORA MARINKOVIĆ (COB)
Osvajači medalja
1. MARIJA BOROVIĆ, Velika Gorica
2. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. DORA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
Mlađe kadetkinje -36
1009
209
2
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
69
10
ENA KULIĆ (METALC)
205
DORA AŠONJA (RUG)
176
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1034
69
9
ENA KULIĆ (METALC)
205
4
DORA AŠONJA (RUG)
1035
176
6
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
93
12
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
1051
69
16
ENA KULIĆ (METALC)
93
4
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. ENA KULIĆ, METALAC
2. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. DORA AŠONJA, RUGVICA
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Mlađe kadetkinje -39
1010
206
2
SARA ANĐELIĆ (VG)
182
8
KARLA LONČAR (GACKA)
1011
197
6
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1012
207
0
SARA HABIJANČIĆ (VG)
113
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
1013
121
10
MARIS METER (JASTREB)
101
1
LARA PEZELJ (METALC)
1036
182
2
KARLA LONČAR (GACKA)
210
7
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
1037
207
4
SARA HABIJANČIĆ (VG)
121
1
MARIS METER (JASTREB)
1052
210
8
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
207
5
SARA HABIJANČIĆ (VG)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. SARA HABIJANČIĆ, Velika Gorica
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MARIS METER, Jastreb
Mlađe kadetkinje -43
1014
213
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
98
1
BARBARA KISIĆ (METALC)
1015
68
0
PERIC BARBARA (SENIOR)
200
8
EMA KUČIŠ (VG)
1016
168
14
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
82
2
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
8
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
1038
213
10
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
200
4
EMA KUČIŠ (VG)
1039
168
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
8
0
SARA BAKALOVIĆ (METALC)
1053
213
1
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
168
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. EMA KUČIŠ, Velika Gorica
3. SARA BAKALOVIĆ, METALAC
Mlađe kadetkinje -47
1025
215
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
52
0
AMILA KARAGA (FRENKI)
148
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
1046
215
12
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
148
0
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. AMILA KARAGA, tkd frenki
3. ----