Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Nis Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri 1 B -23
Pioniri 1 B -25
Pioniri 1 B -31
Pioniri 1 B -33
Pioniri 1 B -36
Pioniri 1 B +43
Pionirke 1 B -27
Pionirke 1 B -29
Pionirke 1 B -31
Pioniri 2 B -36
Pioniri 2 B -52
Pionirke 2 B -44
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Juniori B -63
Juniori B -73
Juniorke B -63
Seniori B - 74
Seniori B + 87
Pioniri 1 B -23
5012
182
13
LEON KLANFAR (BIST)
412
1
LUKA ZDRAVKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. LEON KLANFAR, Bistra
2. LUKA ZDRAVKOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -25
5001
183
8
LEON SENICIC (BIST)
411
1
LUKA MILJKOVIC (ASTRA)
72
DAVID TOSOVIC (TKO)
5025
183
0
LEON SENICIC (BIST)
72
0
DAVID TOSOVIC (TKO)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. DAVID TOSOVIC, Omega-Belgrade
3. LUKA MILJKOVIC, Astra Niš
3. ----
Pioniri 1 B -31
5013
434
1
PAVLE KOSTADINOVIĆ (FENIX)
409
14
PAVLE PAVLOVIC (ASTRA)
Medalists
1. PAVLE PAVLOVIC, Astra Niš
2. PAVLE KOSTADINOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -33
5014
443
15
LUKA JOVANOVIC (ASTRA)
444
4
TADIJA HRANISAVLJEVIC (ASTRA)
Medalists
1. LUKA JOVANOVIC, Astra Niš
2. TADIJA HRANISAVLJEVIC, Astra Niš
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B -36
5015
74
0
TODOR KRKLJES (TKO)
231
0
PAVLE SIMONOVIĆ (ELIT)
Medalists
1. PAVLE SIMONOVIĆ, Elit
2. TODOR KRKLJES, Omega-Belgrade
3. ----
3. ----
Pioniri 1 B +43
5002
171
0
SELVER SAITOVIĆ (RAMIN)
361
8
DENIS BULJUBASIC (ISK)
175
NIKOLA ATANASKOVIĆ (RAMIN)
5026
361
5
DENIS BULJUBASIC (ISK)
175
1
NIKOLA ATANASKOVIĆ (RAMIN)
Medalists
1. DENIS BULJUBASIC, Iskra
2. NIKOLA ATANASKOVIĆ, Ramin-Niš
3. SELVER SAITOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----
Pionirke 1 B -27
5003
384
10
KSENIJA MITROVIC (GALEBBG)
209
1
YU DZIA LIN (HEREY)
85
NINA DZUNIC (ASTRA)
5027
384
3
KSENIJA MITROVIC (GALEBBG)
85
1
NINA DZUNIC (ASTRA)
Medalists
1. KSENIJA MITROVIC, Galeb
2. NINA DZUNIC, Astra Niš
3. YU DZIA LIN, HEREYA
3. ----
Pionirke 1 B -29
5004
84
0
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
432
0
ANASTASIJA JOVANOVIĆ (FENIX)
383
NEVENA BIJEDIC (GALEBBG)
5028
84
12
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
383
6
NEVENA BIJEDIC (GALEBBG)
Medalists
1. DUNJA DZUNIC, Astra Niš
2. NEVENA BIJEDIC, Galeb
3. ANASTASIJA JOVANOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
Pionirke 1 B -31
5015B
449
0
DUNJA DZUNIC (ASTRA)
437
0
IVA MILOJKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. IVA MILOJKOVIĆ, Feniks-Bulevar
2. DUNJA DZUNIC, Astra Niš
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -36
5016
414
11
DARIJAN ANGELOVSKI (KATALEA)
196
5
TIN SLOVENEC (BIST)
Medalists
1. DARIJAN ANGELOVSKI, Petrovec
2. TIN SLOVENEC, Bistra
3. ----
3. ----
Pioniri 2 B -52
5005
401
9
NIKOLA SMOKOVSKI (TKBUTEL)
347
6
PETAR STANKOVIC (ARES018)
130
ALEKSANDAR POPOVIC (ASTRA)
5029
401
3
NIKOLA SMOKOVSKI (TKBUTEL)
130
1
ALEKSANDAR POPOVIC (ASTRA)
Medalists
1. NIKOLA SMOKOVSKI, butel
2. ALEKSANDAR POPOVIC, Astra Niš
3. PETAR STANKOVIC, ares
3. ----
Pionirke 2 B -44
5006
132
0
JANJA STAMENKOVIĆ (ASTRA)
380
8
NIKOLINA MILIC (GALEBBG)
417
TEA ANDONOV (FENIX)
5030
380
4
NIKOLINA MILIC (GALEBBG)
417
0
TEA ANDONOV (FENIX)
Medalists
1. NIKOLINA MILIC, Galeb
2. TEA ANDONOV, Feniks-Bulevar
3. JANJA STAMENKOVIĆ, Astra Niš
3. ----
Kadeti B -41
5017
332
0
LAZAR BUKVIC (GALEBBG)
420
0
DIMITRIJE ANDONOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. LAZAR BUKVIC, Galeb
2. DIMITRIJE ANDONOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
5007
360
5
DENI FRANJIC (ISK)
135
4
PAVLE ACIĆ (ASTRA)
205
MING CHUNG (HEREY)
5031
360
5
DENI FRANJIC (ISK)
205
7
MING CHUNG (HEREY)
Medalists
1. MING CHUNG, HEREYA
2. DENI FRANJIC, Iskra
3. PAVLE ACIĆ, Astra Niš
3. ----
Kadeti B -61
5018
343
12
ALEKSA JOVANOVIC (ARES018)
435
3
DJORDJE MILJKOVIĆ (FENIX)
Medalists
1. ALEKSA JOVANOVIC, ares
2. DJORDJE MILJKOVIĆ, Feniks-Bulevar
3. ----
3. ----
Kadeti B -65
5008
297
3
GAVRILO STANKOVIĆ (RAMIN)
280
9
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
5032
280
6
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
3
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
Medalists
1. KONSTANTIN IVANOV, HEREYA
2. STEFAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. GAVRILO STANKOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----
Kadeti B +65
5019
446
1
LUKA MILIĆ (ASTRA)
363
12
PETAR DIMOVSKI (TKBUTEL)
Medalists
1. PETAR DIMOVSKI, butel
2. LUKA MILIĆ, Astra Niš
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
5020
419
4
TAMARA NASTOVSKA (KATALEA)
421
0
ANASTASIJA VIDINSKA (KATALEA)
Medalists
1. TAMARA NASTOVSKA, Petrovec
2. ANASTASIJA VIDINSKA, Petrovec
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
5021
418
0
LINA KJUSHTEROVA (KATALEA)
315
0
NIKOLA STANKOVIĆ (ASTRA)
Medalists
1. NIKOLA STANKOVIĆ, Astra Niš
2. LINA KJUSHTEROVA, Petrovec
3. ----
3. ----
Juniori B -63
5009
170
5
ŽIKA REDŽIĆ (RAMIN)
344
5
ALEKSANDAR STOJKOVIC (ARES018)
154
ANDREJ KITANOVIĆ (RAMIN)
5033
170
14
ŽIKA REDŽIĆ (RAMIN)
154
3
ANDREJ KITANOVIĆ (RAMIN)
Medalists
1. ŽIKA REDŽIĆ, Ramin-Niš
2. ANDREJ KITANOVIĆ, Ramin-Niš
3. ALEKSANDAR STOJKOVIC, ares
3. ----
Juniori B -73
5022
359
4
ANDREJA ĐURIŠIĆ (KOŠAVA)
197
1
UROS GRUJIC (DAEHAN)
Medalists
1. ANDREJA ĐURIŠIĆ, Košava
2. UROS GRUJIC, DAEHAN
3. ----
3. ----
Juniorke B -63
5009B
330
0
SANDRA STOJADINOVIC (GALEBBG)
351
0
LJULJETA ABAZI (ARES018)
5009C
395
0
SARA TASIĆ (ASTRA)
348
1
NATASA TIJANIC (ARES018)
5023
351
1
LJULJETA ABAZI (ARES018)
348
0
NATASA TIJANIC (ARES018)
Medalists
1. LJULJETA ABAZI, ares
2. NATASA TIJANIC, ares
3. SANDRA STOJADINOVIC, Galeb
3. SARA TASIĆ, Astra Niš
Seniori B - 74
5010
329
4
BOGDAN DRESEVIC (GALEBBG)
50
1
VELJKO VIDAKOVIĆ (RAMIN)
5011
51
0
UROŠ JOVIĆ (RAMIN)
52
5
MILOŠ MILANOVIĆ (RAMIN)
5034
329
4
BOGDAN DRESEVIC (GALEBBG)
52
5
MILOŠ MILANOVIĆ (RAMIN)
Medalists
1. MILOŠ MILANOVIĆ, Ramin-Niš
2. BOGDAN DRESEVIC, Galeb
3. UROŠ JOVIĆ, Ramin-Niš
3. VELJKO VIDAKOVIĆ, Ramin-Niš
Seniori B + 87
5024
349
1
PAVLE BURSAC (ARES018)
350
3
ALEKSANDAR IVANOVIC (ARES018)
Medalists
1. ALEKSANDAR IVANOVIC, ares
2. PAVLE BURSAC, ares
3. ----
3. ----