Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Nis Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 B -36
Kadeti A -37
Kadetkinje A -51
Seniorke A + 73
Pioniri 1 B -36
5015
74
0
TODOR KRKLJES (TKO)
231
0
PAVLE SIMONOVIĆ (ELIT)
Osvajači medalja
1. PAVLE SIMONOVIĆ, Elit
2. TODOR KRKLJES, Omega-Belgrade
3. ----
3. ----
Kadeti A -37
3003
150
2
GEORGIOS KONSTANTINIDIS (ASPOSEI)
354
16
SRDJAN TOMIC (ELIT)
3004
317
5
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
296
2
GABRIEL JORDANOV (HEMUS)
3005
255
5
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
69
0
GEORGIOS TSOLAKIDIS (ASPOSEI)
423
NIKOLA DOPEVSKI (KATALEA)
3018
354
18
SRDJAN TOMIC (ELIT)
317
4
JOVAN JOVANOVIC (ARES018)
3019
255
12
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
423
4
NIKOLA DOPEVSKI (KATALEA)
3030
354
13
SRDJAN TOMIC (ELIT)
255
12
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. SRDJAN TOMIC, Elit
2. MIHAJLO VULIC, Galeb
3. JOVAN JOVANOVIC, ares
3. NIKOLA DOPEVSKI, Petrovec
Kadetkinje A -51
3008
424
5
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
261
3
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
174
MAGDALENA METODIEVA (ALEXAND)
3009
43
1
ANTONIA IOANNOU (ASPOSEI)
356
5
ANJA SIMIĆ (ELIT)
407
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
3022
424
6
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
174
4
MAGDALENA METODIEVA (ALEXAND)
3023
356
2
ANJA SIMIĆ (ELIT)
407
5
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
3032
424
7
DESPINA JOVCEVSKA (KATALEA)
407
16
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA JOSIFOSKI, Feniks
2. DESPINA JOVCEVSKA, Petrovec
3. ANJA SIMIĆ, Elit
3. MAGDALENA METODIEVA, POHION
Seniorke A + 73
1017
442
11
MIJA UKROPINA (ISK)
26
5
ANASTASIA PAPADOPOULOU (ASPOSEI)
225
ANA BAJIC (ELIT)
1030
442
0
MIJA UKROPINA (ISK)
225
0
ANA BAJIC (ELIT)
Osvajači medalja
1. ANA BAJIC, Elit
2. MIJA UKROPINA, Iskra
3. ANASTASIA PAPADOPOULOU, AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
3. ----