Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Nis Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri 1 B +43
Kadetkinje A -55
Kadeti B -65
Juniori A -59
Juniori A -68
Juniori B -63
Seniori A - 87
Seniori B - 74
Pioniri 1 B +43
5002
171
0
SELVER SAITOVIĆ (RAMIN)
361
8
DENIS BULJUBASIC (ISK)
175
NIKOLA ATANASKOVIĆ (RAMIN)
5026
361
5
DENIS BULJUBASIC (ISK)
175
1
NIKOLA ATANASKOVIĆ (RAMIN)
Osvajači medalja
1. DENIS BULJUBASIC, Iskra
2. NIKOLA ATANASKOVIĆ, Ramin-Niš
3. SELVER SAITOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----
Kadetkinje A -55
3010
218
1
TEREZA KUZMANOVIC (ILINDEN)
1
19
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
410
MARIE ILIEVA (TKD FIT)
3011
178
1
KATARINA NEŠIĆ (RAMIN)
447
24
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
431
ТАМАРА УРДАРЕВИЌ (BOREC)
3024
1
2
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
410
2
MARIE ILIEVA (TKD FIT)
3025
447
24
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
431
0
ТАМАРА УРДАРЕВИЌ (BOREC)
3033
1
0
ANASTASIJA STOIČKOV (RAMIN)
447
12
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. SERDJA STEVIC, Galeb
2. ANASTASIJA STOIČKOV, Ramin-Niš
3. ТАМАРА УРДАРЕВИЌ, BOREC MKD
3. MARIE ILIEVA, Taekwondo Fitness
Kadeti B -65
5008
297
3
GAVRILO STANKOVIĆ (RAMIN)
280
9
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
5032
280
6
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
3
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
Osvajači medalja
1. KONSTANTIN IVANOV, HEREYA
2. STEFAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. GAVRILO STANKOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----
Juniori A -59
2005
237
13
DIMITAR KOBAKOV (RAMUS)
267
3
VUK BRANKOVIC (GALEBBG)
2006
301
16
IVAN KRSTEVSKI (TKBUTEL)
25
3
ADEM OSMANOVIĆ (RAMIN)
2007
166
1
ILIQ VODENICHAROV (ALEXAND)
266
21
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
369
DALIBOR GLIGOROV (TKBUTEL)
2017
237
6
DIMITAR KOBAKOV (RAMUS)
301
5
IVAN KRSTEVSKI (TKBUTEL)
2018
266
16
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
369
6
DALIBOR GLIGOROV (TKBUTEL)
2030
237
2
DIMITAR KOBAKOV (RAMUS)
266
5
STRAHINJA DAMNJANOVIC (GALEBBG)
Osvajači medalja
1. STRAHINJA DAMNJANOVIC, Galeb
2. DIMITAR KOBAKOV, Ramus
3. DALIBOR GLIGOROV, butel
3. IVAN KRSTEVSKI, butel
Juniori A -68
2008
2
9
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
397
3
VUK MATOVIC (GALEBBG)
158
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2009
277
10
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
79
3
NIKOLA ŽIVKOVIĆ (ASTRA)
215
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2019
2
17
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
158
16
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2020
277
24
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
215
3
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2031
158
1
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
277
15
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
Osvajači medalja
1. ALEKSA KOMAZEC, Imperium
2. ALEKSA ANĐELKOVIĆ, Košava
3. FILIP BLINDJOV, Ilinden
3. MIHAJLO ŽIVKOVIĆ, Ramin-Niš
Juniori B -63
5009
170
5
ŽIKA REDŽIĆ (RAMIN)
344
5
ALEKSANDAR STOJKOVIC (ARES018)
154
ANDREJ KITANOVIĆ (RAMIN)
5033
170
14
ŽIKA REDŽIĆ (RAMIN)
154
3
ANDREJ KITANOVIĆ (RAMIN)
Osvajači medalja
1. ŽIKA REDŽIĆ, Ramin-Niš
2. ANDREJ KITANOVIĆ, Ramin-Niš
3. ALEKSANDAR STOJKOVIC, ares
3. ----
Seniori A - 87
1020
137
0
MARKO MILOJKOVIĆ (RAMIN)
307
0
MARKO STEVIC (TKBUTEL)
Osvajači medalja
1. MARKO STEVIC, butel
2. MARKO MILOJKOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----
3. ----
Seniori B - 74
5010
329
4
BOGDAN DRESEVIC (GALEBBG)
50
1
VELJKO VIDAKOVIĆ (RAMIN)
5011
51
0
UROŠ JOVIĆ (RAMIN)
52
5
MILOŠ MILANOVIĆ (RAMIN)
5034
329
4
BOGDAN DRESEVIC (GALEBBG)
52
5
MILOŠ MILANOVIĆ (RAMIN)
Osvajači medalja
1. MILOŠ MILANOVIĆ, Ramin-Niš
2. BOGDAN DRESEVIC, Galeb
3. UROŠ JOVIĆ, Ramin-Niš
3. VELJKO VIDAKOVIĆ, Ramin-Niš