Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Nis Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
TEŽA/LETO
Pionirke 1 B -27
Pioniri 2 A -27
Pioniri 2 A -40
Kadetkinje A -47
Kadeti B -49
Kadeti B -65
Pionirke 1 B -27
5003
384
10
KSENIJA MITROVIC (GALEBBG)
209
1
YU DZIA LIN (HEREY)
85
NINA DZUNIC (ASTRA)
5027
384
3
KSENIJA MITROVIC (GALEBBG)
85
1
NINA DZUNIC (ASTRA)
Dobitniki medalj
1. KSENIJA MITROVIC, Galeb
2. NINA DZUNIC, Astra Niš
3. YU DZIA LIN, HEREYA
3. ----
Pioniri 2 A -27
345
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
201
CVETAN YAKIMOV (HEREY)
4001
279
0
GEORGI STOEV (HEREY)
73
0
JOVAN TODOROVIC (TKO)
298
STEFAN KOLEV (AVGUSTA)
4013
345
1
PETAR SCEPANOVIC (ARES018)
201
15
CVETAN YAKIMOV (HEREY)
4014
279
7
GEORGI STOEV (HEREY)
298
10
STEFAN KOLEV (AVGUSTA)
4030
201
16
CVETAN YAKIMOV (HEREY)
298
13
STEFAN KOLEV (AVGUSTA)
Dobitniki medalj
1. CVETAN YAKIMOV, HEREYA
2. STEFAN KOLEV, AVGUSTA
3. PETAR SCEPANOVIC, ares
3. GEORGI STOEV, HEREYA
Pioniri 2 A -40
4010
214
6
RAFAIL KAMPOURIDIS (ASPOSEI)
233
19
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
207
DENIS SLAVCHEV (HEREY)
4028
233
1
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
207
15
DENIS SLAVCHEV (HEREY)
Dobitniki medalj
1. DENIS SLAVCHEV, HEREYA
2. SERGEJ MILANOVIĆ, Imperium
3. RAFAIL KAMPOURIDIS, AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
3. ----
Kadetkinje A -47
2001
28
3
CRISTIANA MONETTI (ALEXAND)
212
1
EIRINI LOUVROU (ASPOSEI)
2002
372
0
HELENA BOGDANOVIC (GALEBBG)
428
1
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
2003
281
0
ANELIA ASENOVA (HEREY)
393
0
MIRJANA PAVLOVIC (GALEBBG)
2004
339
0
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
181
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
2015
28
0
CRISTIANA MONETTI (ALEXAND)
428
15
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
2016
281
1
ANELIA ASENOVA (HEREY)
339
2
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
2029
428
12
ИВА ПОПОВСКА (BOREC)
339
0
ELENI ANTHIA MASTORI (ASPOSEI)
Dobitniki medalj
1. ИВА ПОПОВСКА, BOREC MKD
2. ELENI ANTHIA MASTORI, AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
3. CRISTIANA MONETTI, POHION
3. ANELIA ASENOVA, HEREYA
Kadeti B -49
5007
360
5
DENI FRANJIC (ISK)
135
4
PAVLE ACIĆ (ASTRA)
205
MING CHUNG (HEREY)
5031
360
5
DENI FRANJIC (ISK)
205
7
MING CHUNG (HEREY)
Dobitniki medalj
1. MING CHUNG, HEREYA
2. DENI FRANJIC, Iskra
3. PAVLE ACIĆ, Astra Niš
3. ----
Kadeti B -65
5008
297
3
GAVRILO STANKOVIĆ (RAMIN)
280
9
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
5032
280
6
KONSTANTIN IVANOV (HEREY)
422
3
STEFAN BOGDANOVSKI (KATALEA)
Dobitniki medalj
1. KONSTANTIN IVANOV, HEREYA
2. STEFAN BOGDANOVSKI, Petrovec
3. GAVRILO STANKOVIĆ, Ramin-Niš
3. ----