Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Nis Open 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
TEŽA/LETO
Juniori A -68
Juniori B -73
Seniori A - 63
Seniori A - 68
Seniorke A - 53
Juniori A -68
2008
2
9
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
397
3
VUK MATOVIC (GALEBBG)
158
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2009
277
10
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
79
3
NIKOLA ŽIVKOVIĆ (ASTRA)
215
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2019
2
17
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
158
16
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2020
277
24
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
215
3
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2031
158
1
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
277
15
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
Dobitniki medalj
1. ALEKSA KOMAZEC, Imperium
2. ALEKSA ANĐELKOVIĆ, Košava
3. FILIP BLINDJOV, Ilinden
3. MIHAJLO ŽIVKOVIĆ, Ramin-Niš
Juniori B -73
5022
359
4
ANDREJA ĐURIŠIĆ (KOŠAVA)
197
1
UROS GRUJIC (DAEHAN)
Dobitniki medalj
1. ANDREJA ĐURIŠIĆ, Košava
2. UROS GRUJIC, DAEHAN
3. ----
3. ----
Seniori A - 63
1007
390
10
MARTIN KRSTIĆ (ASTRA)
159
11
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (KOŠAVA)
275
NIKOLA POSAVAC (GALEBBG)
1024
159
1
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (KOŠAVA)
275
4
NIKOLA POSAVAC (GALEBBG)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA POSAVAC, Galeb
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Košava
3. MARTIN KRSTIĆ, Astra Niš
3. ----
Seniori A - 68
1008
320
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
164
1
ROBERT MILOŠEVIĆ (KOŠAVA)
1009
338
0
TADIJA MANIĆ (TABU)
222
0
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
1025
320
5
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
222
5
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
Dobitniki medalj
1. ANDRIJAN LEPOSAVIĆ, Feniks-Bulevar
2. NENAD ANDJELKOVIC, ares
3. TADIJA MANIĆ, Tabu
3. ROBERT MILOŠEVIĆ, Košava
Seniorke A - 53
1015
223
4
KATARINA MILENKOVIĆ (KOŠAVA)
234
16
DORA ŠČAPEC (BIST)
1016
367
0
ANA MARIJA GEORGIEVSKA (TKBUTEL)
272
6
VANJA STANKOVIC (GALEBBG)
1029
234
1
DORA ŠČAPEC (BIST)
272
13
VANJA STANKOVIC (GALEBBG)
Dobitniki medalj
1. VANJA STANKOVIC, Galeb
2. DORA ŠČAPEC, Bistra
3. ANA MARIJA GEORGIEVSKA, butel
3. KATARINA MILENKOVIĆ, Košava