Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Nis Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ares
AS POSEIDONAS A.TOUMPAS
Astra Niš
AVGUSTA
Bistra
BOREC MKD
butel
DAEHAN
Elit
Feniks
Feniks-Bulevar
Galeb
Goce Delcev
Hemus
HEREYA
Ilinden
Imperium
Iskra
Kobra
Košava
Omega-Belgrade
Petrovec
POHION
Ramin-Niš
Ramus
Sports Club Force
Tabu
Taekwondo Fitness
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori A -68
Juniori B -73
Seniori A - 63
Seniori A - 68
Seniorke A - 53
Juniori A -68
2008
2
9
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
397
3
VUK MATOVIC (GALEBBG)
158
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2009
277
10
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
79
3
NIKOLA ŽIVKOVIĆ (ASTRA)
215
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2019
2
17
MIHAJLO ŽIVKOVIĆ (RAMIN)
158
16
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
2020
277
24
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
215
3
FILIP BLINDJOV (ILINDEN)
2031
158
1
ALEKSA ANĐELKOVIĆ (KOŠAVA)
277
15
ALEKSA KOMAZEC (IMP-SRB)
Medalists
1. ALEKSA KOMAZEC, Imperium
2. ALEKSA ANĐELKOVIĆ, Košava
3. FILIP BLINDJOV, Ilinden
3. MIHAJLO ŽIVKOVIĆ, Ramin-Niš
Juniori B -73
5022
359
4
ANDREJA ĐURIŠIĆ (KOŠAVA)
197
1
UROS GRUJIC (DAEHAN)
Medalists
1. ANDREJA ĐURIŠIĆ, Košava
2. UROS GRUJIC, DAEHAN
3. ----
3. ----
Seniori A - 63
1007
390
10
MARTIN KRSTIĆ (ASTRA)
159
11
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (KOŠAVA)
275
NIKOLA POSAVAC (GALEBBG)
1024
159
1
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (KOŠAVA)
275
4
NIKOLA POSAVAC (GALEBBG)
Medalists
1. NIKOLA POSAVAC, Galeb
2. ALEKSANDAR STANKOVIĆ, Košava
3. MARTIN KRSTIĆ, Astra Niš
3. ----
Seniori A - 68
1008
320
13
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
164
1
ROBERT MILOŠEVIĆ (KOŠAVA)
1009
338
0
TADIJA MANIĆ (TABU)
222
0
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
1025
320
5
NENAD ANDJELKOVIC (ARES018)
222
5
ANDRIJAN LEPOSAVIĆ (FENIX)
Medalists
1. ANDRIJAN LEPOSAVIĆ, Feniks-Bulevar
2. NENAD ANDJELKOVIC, ares
3. TADIJA MANIĆ, Tabu
3. ROBERT MILOŠEVIĆ, Košava
Seniorke A - 53
1015
223
4
KATARINA MILENKOVIĆ (KOŠAVA)
234
16
DORA ŠČAPEC (BIST)
1016
367
0
ANA MARIJA GEORGIEVSKA (TKBUTEL)
272
6
VANJA STANKOVIC (GALEBBG)
1029
234
1
DORA ŠČAPEC (BIST)
272
13
VANJA STANKOVIC (GALEBBG)
Medalists
1. VANJA STANKOVIC, Galeb
2. DORA ŠČAPEC, Bistra
3. ANA MARIJA GEORGIEVSKA, butel
3. KATARINA MILENKOVIĆ, Košava